Havit SK907BT - 30 W-os vezeték nélküli Bluetooth hangszóró (fekete)
Kód: AKGHAVGLO0020
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Havit SK907BT - 30 W-os vezeték nélküli Bluetooth hangszóró (fekete)| Szín | Fekete |
| Alapanyag | Bőr, ABS (akrilnitril-butadién-sztirol), Textil, Fa |
| Terméktípus | Sztereó hordozható hangszóró |
| PMPO teljesítmény | 40 W |
| RMS teljesítmény | 30 W |
| Bluetooth | Igen |
| AUX bemenet | Igen |
| Bluetooth vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
| Csatlakozási technológia | Vezetékes és vezeték nélküli |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Portable and wireless speakers |
|---|---|
| Súly: | 1.92 kg |
| EAN vonalkód: | 6939119042219 |
| Szín: | Fekete |
| Alapanyag: | Bőr, ABS (akrilnitril-butadién-sztirol), Textil, Faipari |
| Terméktípus: | Sztereó hordozható hangszóró |
| PMPO teljesítmény: | 40 W |
| RMS teljesítmény: | 30 W |
| Bluetooth: | Igen |
| AUX bemenet: | Igen |
| Bluetooth vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Csatlakozási technológia: | Vezetékes és vezeték nélküli |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

