Havit SK885BT - vezeték nélküli bluetooth hangszóró, fekete
Kód: AKGHAVGLO0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Havit SK885BT - vezeték nélküli bluetooth hangszóró, fekete| Akkumulátor kapacitása | 1800mAh |
| Akkumulátor töltési ideje | 4 óra |
| Akkumulátor típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor feszültsége | 3,7 V |
| Terméktípus | Sztereó hordozható hangszóró |
| Szín | Fekete |
| Vízállóság | Nem |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Hangerőszabályzó | Gombok |
| Valódi vezeték nélküli sztereó (TWS) technológia | Igen |
| Maximális teljesítmény | 10W |
| RMS teljesítmény | 8W |
| Magasság | 81 mm |
| Szélesség | 118 mm |
| Mélység | 84,5 mm |
| AUX bemenet | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| USB-portok száma | 1 |
| Csatlakozási technológia | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Kompatibilis memóriakártyák | Külső TF memóriakártya |
| Bluetooth hatótávolság | 10 méter |
| Ajánlott felhasználás | Egyetemes |
| FM-rádió | Igen |
| Beépített mikrofon | Nem |
| A csomag tartalma | 1 hangszóró |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki nyílt lángnak vagy magas hőmérsékletnek. |
| Hangszórók száma | 1 |
| Érzékelő átmérője | 50 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Portable and wireless speakers |
|---|---|
| Súly: | 0.455 kg |
| EAN vonalkód: | 6939119097264 |
| Akkumulátor kapacitása: | 1800mAh |
| Akkumulátor töltési ideje: | 4 óra |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor feszültsége: | 3,7 V |
| Terméktípus: | Sztereó hordozható hangszóró |
| Szín: | Fekete |
| Vízállóság: | Nem |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Hangerőszabályzó: | Gombok |
| Valódi vezeték nélküli sztereó (TWS) technológia: | Igen |
| Maximális teljesítmény: | 10W |
| RMS teljesítmény: | 8W |
| Magasság: | 81 mm |
| Szélesség: | 118 mm |
| Mélység: | 84,5 mm |
| AUX bemenet: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| USB-portok száma: | 1 |
| Csatlakozási technológia: | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Kompatibilis memóriakártyák: | Külső TF memóriakártya |
| Bluetooth hatótávolság: | 10 méter |
| Ajánlott felhasználás: | Egyetemes |
| FM-rádió: | Igen |
| Beépített mikrofon: | Nem |
| A csomag tartalma: | 1 hangszóró |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki nyílt lángnak vagy magas hőmérsékletnek. |
| Hangszórók száma: | 1 |
| Érzékelő átmérője: | 50 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

