Havit SK835BT - Bluetooth hangszóró (fekete)
Kód: AKGHAVGLO0018
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Havit SK835BT - Bluetooth hangszóró (fekete)| Akkumulátor töltési ideje | 3 óra |
| Akkumulátor üzemideje (max.) | 5 óra |
| Akkumulátor kapacitása | 1200mAh |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IPX5 |
| Alapanyag | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol), Textil |
| Terméktípus | Sztereó hordozható hangszóró |
| Szín | Fekete |
| LED-jelzők | Igen |
| Frekvenciatartomány | 40–15000 Hz |
| RMS teljesítmény | 10W |
| Súly | 556,5 g |
| Magasság | 70 mm |
| Mélység | 70 mm |
| Szélesség | 180 mm |
| AUX bemenet | Igen |
| 3,5 mm-es csatlakozó | Igen |
| USB töltőport | Igen |
| Bluetooth vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
| 6,35 mm-es csatlakozó | Nem |
| Csatlakozási technológia | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Wi-Fi | Nem |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Bluetooth | Igen |
| Kézzel tölthető mód | Igen |
| FM-rádió | Igen |
| Integrált kártyaolvasó | Igen |
| Ajánlott felhasználás | Mobil/okostelefon |
| Kompatibilis memóriakártyák | MicroSD (TransFlash) |
| Valódi vezeték nélküli sztereó (TWS) technológia | Igen |
| Hangszórók száma | 2 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Portable and wireless speakers |
|---|---|
| Súly: | 0.75 kg |
| EAN vonalkód: | 6939119034054 |
| Akkumulátor töltési ideje: | 3 óra |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 5 óra |
| Akkumulátor kapacitása: | 1200mAh |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IPX5 |
| Alapanyag: | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol), Textil |
| Terméktípus: | Sztereó hordozható hangszóró |
| Szín: | Fekete |
| LED-jelzők: | Igen |
| Frekvenciatartomány: | 40–15000 Hz |
| RMS teljesítmény: | 10W |
| Súly: | 556,5 g |
| Magasság: | 70 mm |
| Mélység: | 70 mm |
| Szélesség: | 180 mm |
| AUX bemenet: | Igen |
| 3,5 mm-es csatlakozó: | Igen |
| USB töltőport: | Igen |
| Bluetooth vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| 6,35 mm-es csatlakozó: | Nem |
| Csatlakozási technológia: | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Wi-Fi: | Nem |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Bluetooth: | Igen |
| Kézzel tölthető mód: | Igen |
| FM-rádió: | Igen |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Ajánlott felhasználás: | Mobil/okostelefon |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Valódi vezeték nélküli sztereó (TWS) technológia: | Igen |
| Hangszórók száma: | 2 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

