Gördeszkás SUP deszka Jade Allround 320 x 81 x 15 cm
Kód: NWOSKTDES0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gördeszkás SUP deszka Jade Allround 320 x 81 x 15 cm| Maximális felhasználó súlya | 150 kg |
| Ajánlott nyomás | 12–15 PSI |
| Modell | Állószörf (SUP) |
| Szín | Kékeszöld |
| Csúszásgátló felület | Igen |
| Háttámla | Nem |
| Hossz | 3200 mm |
| Vastagság felfújás után | 15 cm |
| Szélesség | 810 mm |
| Magasság | 150 mm |
| Súly | 8,8 kg |
| Szivattyú | Igen |
| Javítást is beleértve | Igen |
| Evezők száma benne foglaltatik | 1 |
| Hátizsák | Igen |
| Biztonsági kábel | Igen |
| Evezőket is beleértve | Igen |
| Figyelmeztetés | A deszka használata közben mindig viseljen mentőmellényt. A gyártó ajánlásainak megfelelően használja a pumpákat, hogy elkerülje a túlzott felfújást, ami károsíthatja a deszkát. Ne használja éles tárgyak közelében, hogy elkerülje a szúrásokat. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Boards |
|---|---|
| Súly: | 14.19 kg |
| EAN vonalkód: | 6975971260729 |
| Maximális felhasználó súlya: | 150 kg |
| Ajánlott nyomás: | 12–15 PSI |
| Modell: | Állószörf (SUP) |
| Szín: | Kékeszöld |
| Csúszásgátló felület: | Igen |
| Háttámla: | Nem |
| Hossz: | 3200 mm |
| Vastagság felfújás után: | 15 cm |
| Szélesség: | 810 mm |
| Magasság: | 150 mm |
| Súly: | 8,8 kg |
| Szivattyú: | Igen |
| Javítást is beleértve: | Igen |
| Evezők száma mellékelve: | 1 |
| Hátizsák: | Igen |
| Biztonsági kábel: | Igen |
| Evezőket is beleértve: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A deszka használatakor mindig viseljen mentőmellényt., A gyártó ajánlásainak megfelelően használjon pumpákat, hogy elkerülje a túlzott felfújást, ami károsíthatja a deszkát., Ne használja éles tárgyak közelében, hogy elkerülje a szúrásokat. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

