Google Pixel 10a 5G 8/128GB Obszidián
Kód: TKOGOGSZA0081
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Google Pixel 10a 5G 8/128GB Obsidian| Typ procesoru | |
| Koprocesor | Ano |
| Model koprocesoru | Google Tensor G4 |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi standard | 802.11a/b/g/n/ac |
| Verze Bluetooth | 6.0 |
| Typ SIM karty | NanoSIM + eSIM |
| Standardy 4G | LTE |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Standard 5G | Sub6 |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Standardy 3G | UMTS |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Kapacita paměti RAM | 8 GB |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min) | 7,5 W |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.) | 45 W |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 183 g |
| Šířka | 73 mm |
| Hloubka | 9 mm |
| Výška | 153,9 mm |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 16.0 |
| Podpora Google aplikací | Google Cast |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Rozpoznávání obličejů | Ano |
| Typ panelu | AMOLED |
| Úhlopříčka displeje | 16 cm (6.3") |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Rozlišení displeje | 1080 x 2424 px |
| Odolnost vůči otiskům prstů | Ano |
| Typ skla displeje | Corning Glass |
| Hustota pixelů | 422 ppi |
| Podpora HDR | Ano |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 13 MP |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
| Časosběrný režim | Ano |
| Video stabilizátor | Ano |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Typ zadní kamery | Duální fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 13 MP |
| Režim portrétu | Ano |
| Rozlišení zadní kamery | 48 MP |
| Panorama | Ano |
| Blesk zadní kamery | Ano |
| Kapacita baterie | 5100 mAh |
| Třída energetické účinnosti | A |
| AC adaptér | Ne |
| Klíč na SIM kartu | Ano |
| Média pro přehrávání | VP9, HEVC, H.265, H.264, AV1, AVC |
| Počet mikrofonů | 3 |
| Reproduktory | Stereo |
| GPS | Ano |
| NavIC | Ano |
| Galileo | Ano |
| GLONASS | Ano |
| BeiDou | Ano |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
| Akcelerometr | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Barometr | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Senzor přiblížení | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.32 kg |
| EAN vonalkód: | 840353949737 |
| Processzor típusa: | |
| Társprocesszor: | Igen |
| Társprocesszoros modell: | Google Tensor G4 |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | 802.11a/b/g/n/ac |
| Bluetooth-verzió: | 6.0 |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM + eSIM |
| 4G szabványok: | LTE |
| SIM-kártya képességei: | Kettős SIM-kártya |
| 5G szabvány: | Sub6 |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| 3G szabványok: | UMTS |
| Belső tárolókapacitás: | 128 GB |
| RAM-kapacitás: | 8 GB |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 7,5 W |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 45 W |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 183 g |
| Szélesség: | 73 mm |
| Mélység: | 9 mm |
| Magasság: | 153,9 mm |
| Platform: | Android |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 16.0 |
| Google alkalmazástámogatás: | Google Cast |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Arcfelismerés: | Igen |
| Panel típusa: | AMOLED |
| Kijelző átlója: | 16 cm (6,3") |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Kijelző felbontása: | 1080 x 2424 képpont |
| Ujjlenyomat-ellenállás: | Igen |
| Kijelző üveg típusa: | Corning Glass |
| Pixelsűrűség: | 422ppi |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 13 megapixeles |
| Képstabilizátor: | Igen |
| Gyorsított felvétel mód: | Igen |
| Videó stabilizátor: | Igen |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| Hátsó kamera típusa: | Kettős kamera |
| Előlapi kamera felbontása: | 13 megapixeles |
| Portré mód: | Igen |
| Hátsó kamera felbontása: | 48 MP |
| Panoráma: | Igen |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 5100mAh |
| Energiahatékonysági osztály: | ÉS |
| Hálózati adapter: | Nem |
| SIM-kártya kulcs: | Igen |
| Médialejátszás: | VP9, HEVC, H.265, H.264, AV1, AVC |
| Mikrofonok száma: | 3 |
| Hangszórók: | Sztereó |
| GPS: | Igen |
| NavIC: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Barométer: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

