Goodram UME3 USB flash disk 128 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) černý
Kód: PAMGORFLD0385
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Goodram UME3 USB flash disk 128 GB USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1) černý| Barva | Černá |
| Hmotnost | 9 g |
| Šířka | 21 mm |
| Výška | 9,6 mm |
| Hloubka | 51 mm |
| Hloubka balení | 123 mm |
| Šířka balení | 103 mm |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Rychlost čtení | 60 MB/s |
| Kapacita | 128 GB |
| Rychlost zápisu | 20 MB/s |
| Rozhraní zařízení | USB Type-A |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -25 - 85 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 70 °C |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| Súly: | 0.017 kg |
| EAN vonalkód: | 5908267935798 |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 9 gramm |
| Szélesség: | 21 mm |
| Magasság: | 9,6 mm |
| Mélység: | 51 mm |
| Csomagolási mélység: | 123 mm |
| Csomag szélessége: | 103 mm |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Olvasási sebesség: | 60 MB/s |
| Kapacitás: | 128 GB |
| Írási sebesség: | 20 MB/s |
| Eszközinterfész: | |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -25 - 85°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

