Goodram IRDM X IR-X3200D464L16SA/16G paměťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 288-pin DIMM
Kód: PAMGORDR40327
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Goodram IRDM X IR-X3200D464L16SA/16G paměťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 288-pin DIMM| ECC | Ne |
| Typ chlazení | Chladič |
| Formát paměti | 288-pin DIMM |
| CAS latence | 16 |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 1 x 16 GB |
| Barva | Černá |
| Typ vnitřní paměti | DDR4 |
| Komponent pro | PC/server |
| Podpora paměťových kanálů | 1 kanál |
| Frekvence paměti | 3200 MHz |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Typ vyrovnávací paměti | Unregistered (unbuffered) |
| Napětí paměti | 1.35 V |
| Typ balení | Blistr |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| Súly: | 0.04 kg |
| EAN vonalkód: | 5908267915097 |
| ECC: | Nem |
| Hűtés típusa: | Hűtőszekrény |
| Memóriaformátum: | 288 tűs DIMM |
| CAS-késés: | 16 |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1x16GB |
| Szín: | Fekete |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Komponens ehhez:: | PC/szerver |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 1 csatorna |
| Memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| Belső memória: | 16 GB |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Memóriafeszültség: | 1,35 V |
| Csomagolás típusa: | Hólyag |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

