GIGABYTE MS74-HB0 alaplap System on a Chip LGA4710 foglalatú, kiterjesztett ATX
Kód: PLGGIGSIN0019
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
GIGABYTE MS74-HB0 alaplap System on a Chip LGA4710 foglalatú, kiterjesztett ATX| Processzorfoglalat | FCLGA 4710 |
| Processzor gyártója | Intel |
| Támogatott processzorok száma | 2 |
| Kompatibilis processzorok | Intel Xeon 6 |
| Alaplapi lapkakészlet | Rendszer egy chipen |
| Komponens ehhez: | Szerver |
| Alaplap típusa | Kiterjesztett ATX |
| Kompatibilis operációs rendszerek | Windows Server, Red Hat Enterprise Linux szerver, SUSE Linux Enterprise szerver, Ubuntu, Citrix Hypervisor, XenServer, VMware ESXi |
| Mélység | 330 mm |
| Szélesség | 305 mm |
| Maximális belső memória | 2 TB |
| Memóriacsatorna-támogatás | 8 csatorna |
| Támogatott memóriafrekvenciák | 6400, 8000 |
| DIMM foglalatok száma | 16 |
| Támogatott memóriatípusok | DDR5 RDIMM/MRDIMM |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Aspeed AST2600 |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása | Nem támogatott |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 60 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 10–40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 20–95% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 8 - 80% |
| PCI Express x16 bővítőhelyek | 6 |
| M.2 foglalatok száma (M) | 2 |
| Támogatott tárolási interfészek | PCI Express, SATA III |
| SATA III csatlakozók száma | 12 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs) | Igen |
| Processzorventilátor csatlakozó | Igen |
| TPM-csatlakozó | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 4 |
| VGA portok száma | 1 |
| COM portok száma | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | INTEL server motherboards |
|---|---|
| Súly: | 2.29 kg |
| EAN vonalkód: | 4719331864439 |
| Processzorfoglalat: | FCLGA 4710 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Támogatott processzorok száma: | 2 |
| Kompatibilis processzorok: | Intel Xeon 6 |
| Alaplapi lapkakészlet: | Rendszer egy chipen |
| Komponens ehhez:: | Szerver |
| Alaplap típusa: | Kiterjesztett ATX |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | Windows Server, Red Hat Enterprise Linux szerver, SUSE Linux Enterprise szerver, Ubuntu, Citrix Hypervisor, XenServer, VMware ESXi |
| Mélység: | 330 mm |
| Szélesség: | 305 mm |
| Maximális belső memória: | 2 TB |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 8 csatorna |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 6400, 8000 |
| DIMM foglalatok száma: | 16 |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5 RDIMM/MRDIMM |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Aspeed AST2600 |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 60 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–40 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 20–95% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 8 - 80% |
| PCI Express x16 bővítőhelyek: | 6 |
| M.2 foglalatok száma (M): | 2 |
| Támogatott tárolási interfészek: | PCI Express, SATA III |
| SATA III csatlakozók száma: | 12 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| TPM-csatlakozó: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 4 |
| VGA portok száma: | 1 |
| COM portok száma: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

