Gigabyte MC13-LE2 AM5 AMD alaplap
Kód: PLGGIGSAM0032
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gigabyte MC13-LE2 AM5 AMD alaplap| Kompatibilis processzorok | AMD Ryzen 9000 sorozat, AMD Ryzen 7000 sorozat, AMD EPYC 4005, AMD EPYC 4004 sorozat |
| Processzor gyártója | AMD |
| Processzorfoglalat | AM5 foglalat |
| Támogatott processzorfoglalatok | AM5 foglalat |
| SMP processzorok maximális száma | 1 |
| Ethernet interfész típusa | 1 gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Alaplap típusa | Mikro ATX |
| Alaplapi lapkakészlet | AMD B650E |
| Alaplap chipset sorozat | AMD |
| Komponens ehhez: | Szerver/munkaállomás |
| Szín | Kék |
| Szélesség | 244 mm |
| Mélység | 244 mm |
| Csomag szélessége | 321 mm |
| Csomagolási mélység | 308,5 mm |
| Csomag magassága | 78,5 mm |
| ECC kompatibilitás | ECC és nem ECC |
| Támogatott memóriafrekvenciák | 3600, 5200, 5600 |
| Memóriahelyek száma | 4 |
| Támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| Memóriahely típusa | DIMM-ek |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Aspeed AST2600 |
| PCI Express x16 foglalatok (5.x generáció) | 1 |
| PCI Express x4 foglalatok (4.x generáció) | 1 |
| Támogatott tárolási interfészek | M.2, SATA III |
| Támogatott tárolási típusok | HDD és SSD |
| RAID-támogatás | Igen |
| RAID-szintek | 10, 1, 0 |
| Támogatott merevlemezek száma | 4 |
| USB 2.0 csatlakozók | 2 |
| Processzorventilátor csatlakozó | Igen |
| SATA III csatlakozók száma | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók | 2 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs) | Igen |
| Ventilátorcsatlakozók száma | 5 |
| VGA portok száma | 1 |
| LAN-kezelő port | Igen, 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 2 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | AMD server motherboards |
|---|---|
| Súly: | 1.14 kg |
| EAN vonalkód: | 4719331869465 |
| Kompatibilis processzorok: | AMD Ryzen 9000 sorozat, AMD Ryzen 7000 sorozat, AMD EPYC 4005, AMD EPYC 4004 sorozat |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzorfoglalat: | AM5 foglalat |
| Támogatott processzorfoglalatok: | AM5 foglalat |
| SMP processzorok maximális száma: | 1 |
| Ethernet interfész típusa: | 1 gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Alaplap típusa: | Mikro ATX |
| Alaplapi lapkakészlet: | AMD B650E |
| Alaplap chipset sorozat: | AMD |
| Komponens ehhez:: | Szerver/munkaállomás |
| Szín: | Kék |
| Szélesség: | 244 mm |
| Mélység: | 244 mm |
| Csomag szélessége: | 321 mm |
| Csomagolási mélység: | 308,5 mm |
| Csomag magassága: | 78,5 mm |
| ECC kompatibilitás: | ECC és nem ECC |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 3600, 5200, 5600 |
| Memóriahelyek száma: | 4 |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Aspeed AST2600 |
| PCI Express x16 foglalatok (5.x generáció): | 1 |
| PCI Express x4 foglalatok (4.x generáció): | 1 |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, SATA III |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| RAID-támogatás: | Igen |
| RAID-szintek: | 10, 1, 0 |
| Támogatott merevlemezek száma: | 4 |
| USB 2.0 csatlakozók: | 2 |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| SATA III csatlakozók száma: | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 2 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| Ventilátorcsatlakozók száma: | 5 |
| VGA portok száma: | 1 |
| LAN-kezelő port: | Igen, 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 2 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

