Gigabyte MA34-CP0 LGA7529 Intel alaplap
Kód: PLGGIGSIN0021
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gigabyte MA34-CP0 LGA7529 Intel alaplap| Kompatibilis processzorok | Intel Xeon 6 |
| Processzorfoglalat | LGA 7529 |
| Processzor gyártója | Intel |
| SMP processzorok maximális száma | 1 |
| Ethernet interfész típusa | 1 gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Alaplapi lapkakészlet | Rendszer egy chipen |
| Komponens ehhez: | Szerver/munkaállomás |
| Szín | Kék |
| Alaplap típusa | EATX |
| Mélység | 335,2 mm |
| Szélesség | 304,8 mm |
| Csomag magassága | 78 mm |
| Csomagolási mélység | 355 mm |
| Csomag szélessége | 409 mm |
| Memóriahely típusa | DIMM-ek |
| Memóriacsatorna-támogatás | Tizenkét csatornás |
| Támogatott memóriafrekvenciák | 8800 MHz, 6400 |
| Támogatott memóriatípusok | DDR5 RDIMM/MRDIMM |
| Memóriahelyek száma | 12 |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Aspeed AST2600 |
| M.2 foglalatok száma (M) | 2 |
| Támogatott tárolási típusok | HDD és SSD |
| Támogatott tárolási interfészek | M.2, SATA III |
| COM csatlakozók száma | 1 |
| 12 V-os tápcsatlakozó | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók | 1 |
| PMBus csatlakozó | 1 |
| Processzorventilátor csatlakozó | Igen |
| SlimSAS csatlakozók száma | 3 |
| Ventilátorcsatlakozók száma | 6 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók | 1 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs) | Igen |
| IPMB-csatlakozó | 1 |
| TPM-csatlakozó | Igen |
| Mini DisplayPort portok száma | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 2 |
| LAN-kezelő port | Igen, 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | INTEL server motherboards |
|---|---|
| Súly: | 2.21 kg |
| EAN vonalkód: | 4719331865351 |
| Kompatibilis processzorok: | Intel Xeon 6 |
| Processzorfoglalat: | LGA 7529 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| SMP processzorok maximális száma: | 1 |
| Ethernet interfész típusa: | 1 gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Alaplapi lapkakészlet: | Rendszer egy chipen |
| Komponens ehhez:: | Szerver/munkaállomás |
| Szín: | Kék |
| Alaplap típusa: | EATX |
| Mélység: | 335,2 mm |
| Szélesség: | 304,8 mm |
| Csomag magassága: | 78 mm |
| Csomagolási mélység: | 355 mm |
| Csomag szélessége: | 409 mm |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Memóriacsatorna-támogatás: | Tizenkét csatornás |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 8800 MHz, 6400 |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5 RDIMM/MRDIMM |
| Memóriahelyek száma: | 12 |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Aspeed AST2600 |
| M.2 foglalatok száma (M): | 2 |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, SATA III |
| COM csatlakozók száma: | 1 |
| 12 V-os tápcsatlakozó: | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók: | 1 |
| PMBus csatlakozó: | 1 |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| SlimSAS csatlakozók száma: | 3 |
| Ventilátorcsatlakozók száma: | 6 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 1 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| IPMB-csatlakozó: | 1 |
| TPM-csatlakozó: | Igen |
| Mini DisplayPort portok száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 2 |
| LAN-kezelő port: | Igen, 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

