Gembird MS-D1ST-01 Stolní stojan s plně pohyblivou dotykovou obrazovkou, 17"-32", černý
Kód: MONGEMMDO0038
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird MS-D1ST-01 Stolní stojan s plně pohyblivou dotykovou obrazovkou, 17"-32", černý| Základní materiál | Plast, Ocel, Hliník |
| Barva | Černá |
| Snadná instalace | Ano |
| Orientace | Krajina |
| Hloubka | 325 mm |
| Šířka | 382 mm |
| Hmotnost | 3,96 kg |
| Výška | 306 mm |
| Způsob uchycení | Stůl |
| Maximální nosnost | 10 kg |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min) | 75 x 75 mm |
| Maximální velikost obrazovky | 81,3 cm (32") |
| Počet podporovaných displejů | 1 |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 100 x 100 mm |
| Připevnění | Volně stojící |
| Minimální velikost obrazovky | 43,2 cm (17") |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitors - Monitor accessories |
|---|---|
| Súly: | 4.716 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309135221 |
| Alapanyag: | Kabát, Acél, Alumínium |
| Szín: | Fekete |
| Könnyű telepítés: | Igen |
| Tájolás: | Ország |
| Mélység: | 325 mm |
| Szélesség: | 382 mm |
| Súly: | |
| Magasság: | 306 mm |
| Rögzítési módszer: | Táblázat |
| Maximális teherbírás: | 10 kg |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum): | 75 x 75 mm |
| Maximális képernyőméret: | 81,3 cm (32") |
| Támogatott kijelzők száma: | 1 |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.): | 100 x 100 mm |
| Melléklet: | Szabadon álló |
| Minimális képernyőméret: | 43,2 cm (17") |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

