Gembird MA-DA2-02 Nastavitelný stůl 2-displej montážní rameno (sklopné), 17”-32”, do 8 kg
Kód: MONGEMMDO0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird MA-DA2-02 Nastavitelný stůl 2-displej montážní rameno (sklopné), 17”-32”, do 8 kg| Základní materiál | Hliník, Ocel |
| Orientace | Krajina |
| Barva | Černá |
| Certifikace | ISO 9002 |
| Hmotnost | 3,8 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Osvědčení o udržitelnosti | RoHS |
| Návod na použití | Ano |
| Obsah balení | Desk arm, Mounting tools bag, User manual |
| Kód harmonizovaného systému | 85299097 |
| Počet ramen | 2 |
| Počet podporovaných displejů | 2 |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 100 x 100 mm |
| Maximální velikost obrazovky | 81,3 cm (32") |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100, 75 x 75 mm |
| Způsob uchycení | Stůl |
| Maximální nosnost | 8 kg |
| Minimální velikost obrazovky | 43,2 cm (17") |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min) | 75 x 75 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitors - Monitor accessories |
|---|---|
| Súly: | 4.4 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309126106 |
| Základní materiál: | Hliník, Ocel |
| Orientace: | Krajina |
| Barva: | Černá |
| Certifikace: | ISO 9002 |
| Hmotnost: | 3,8 kg |
| Typ balení: | Krabice |
| Osvědčení o udržitelnosti: | RoHS |
| Návod na použití: | Ano |
| Obsah balení: | Desk arm, Mounting tools bag, User manual |
| Kód harmonizovaného systému: | 85299097 |
| Počet ramen: | 2 |
| Počet podporovaných displejů: | 2 |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max): | 100 x 100 mm |
| Maximální velikost obrazovky: | 81,3 cm (32") |
| Rozhraní upevnění panelu: | 100 x 100, 75 x 75 mm |
| Způsob uchycení: | Stůl |
| Maximální nosnost: | 8 kg |
| Minimální velikost obrazovky: | 43,2 cm (17") |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min): | 75 x 75 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

