Gembird MA-D4-01 Nastavitelné rameno pro 4 monitory (otočení, naklápění, otáčení), 13”–32”, až 10 kg na monitor
Kód: MONGEMMDO0032
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gembird MA-D4-01 Nastavitelné rameno pro 4 monitory (otočení, naklápění, otáčení), 13”–32”, až 10 kg na monitor| Základní materiál | Ocel, Plastický |
| Barva | Černá |
| Orientace | Krajina |
| Certifikace | ISO 9002 |
| Typ balení | Krabice |
| Hmotnost | 6,17 kg |
| Osvědčení o udržitelnosti | RoHS |
| Návod na použití | Ano |
| Obsah balení | Desk arm, Mounting tools bag, User manual |
| Počet ramen | 1 |
| Varování | Nepřekračujte maximální hmotnost nebo velikost obrazovky, která je pro držák určena., Ujistěte se, že je držák namontován na vhodnou stěnu/stůl v souladu s pokyny výrobce., Pravidelně kontrolujte upevnění a v případě potřeby utahujte šrouby, abyste zabránili pádu monitoru/televize. |
| Maximální nosnost | 10 kg |
| Maximální velikost obrazovky | 81,3 cm (32") |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 100 x 100 mm |
| Rozhraní upevnění panelu | 75 x 75 mm, 100 x 100 |
| Způsob uchycení | Stůl |
| Počet podporovaných displejů | 4 |
| Minimální velikost obrazovky | 33 cm (13") |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min) | 75 x 75 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitors - Monitor accessories |
|---|---|
| Súly: | 5.925 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309135399 |
| Alapanyag: | Acél, Műanyag |
| Szín: | Fekete |
| Tájolás: | Ország |
| Tanúsítvány: | ISO 9002 |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Súly: | |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS |
| Használati utasítás: | Igen |
| A csomag tartalma: | Íróasztal kar, Szerelőszerszám táska, Használati útmutató |
| Karok száma: | 1 |
| Figyelmeztetés: | Ne lépje túl a tartóhoz megadott maximális súlyt vagy képernyőméretet., Győződjön meg arról, hogy a konzol a gyártó utasításainak megfelelően egy megfelelő falra/asztalra van felszerelve., Rendszeresen ellenőrizze a rögzítést, és szükség esetén húzza meg a csavarokat, hogy megakadályozza a monitor/televízió leesését. |
| Maximális teherbírás: | 10 kg |
| Maximális képernyőméret: | 81,3 cm (32") |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.): | 100 x 100 mm |
| Panelre szerelhető interfész: | 75 x 75 mm, 100 x 100 |
| Rögzítési módszer: | Táblázat |
| Támogatott kijelzők száma: | 4 |
| Minimális képernyőméret: | 33 cm (13") |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum): | 75 x 75 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

