Garmin tactix 7 3,56 cm (1.4") MIP 51 mm Digitální hodinky 280 x 280 px Dotykový displej Wi-Fi GPS Černé
Kód: SIAGARZEG0404
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Garmin tactix 7 3,56 cm (1.4") MIP 51 mm Digitální hodinky 280 x 280 px Dotykový displej Wi-Fi GPS Černé| GPS | Ano |
| GLONASS | Ano |
| Podpora ANT+ | Ano |
| Galileo | Ano |
| Doporučená aktivita | Plavání, Golf, Běhání, Yoga, HIIT, Jízda na kole, Pilates |
| Vojenský standard | MIL-STD-810G |
| Uražená vzdálenost | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Kalendář | Ano |
| Barometr | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Výškoměr | Ano |
| Monitor srdečního tepu | Ano |
| Budík | Ano |
| Kvalita spánku | Ano |
| Teploměr | Ano |
| Měření efektu tréninku | Ano |
| Funkce nalezení telefonu | Ano |
| Funkce Virtual Racer (závod proti nahrané aktivitě) | Ano |
| Auto Pause (zast. tréninku podle rychl.) | Ano |
| Barometrický výškoměr | Ano |
| Aktivní minuty | Ano |
| Funkce Virtual Partner (závod proti rychlosti/tempu) | Ano |
| Alarm změny počasí | Ano |
| Ovládání hudby | Ano |
| Dynamika běhu | Ano |
| Návrh doby odpočinku | Ano |
| Výdrž baterie | 31 dny |
| Výdrž baterie (režim GPS) | 89 h |
| Životnost baterie (úsporný režim) | 984 h |
| Typ uzávěru | Přezkové zapínání s jedním hrotem |
| Materiál čoček | Safír |
| Ochranné funkce | Odolné vůči vodě, Voděodolný |
| Tržní kategorie | Chytré hodinky |
| Materiál pásku | Silikon |
| Voděodolný | Ano |
| Barva pásu | Černá |
| Velikost zápěstí | 127 - 210 mm |
| Tvar | Kulatý |
| Voděodolnost | 10 atmosfér |
| Doporučené pohlaví | Jakékoliv pohlaví |
| Velikost pásku | Jedna velikost |
| Barva pouzdra na hodinky | Černá |
| Barva přezky | Černá |
| Velikost pouzdra na hodinky | 51 mm |
| Materiál pouzdra na hodinky | Polymer vyztužený skleněnými vlákny (GFRP), Titanová |
| Hloubka | 51 mm |
| Hmotnost | 96 g |
| Šířka | 51 mm |
| Rozměry (ŠxHxV) | 51 x 51 x 16 mm |
| Tloušťka | 1,65 cm |
| Šířka pásu | 2,6 cm |
| USB port | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Podporované mobilní operační systémy | Android, iOS |
| Paměť typu flash | 32 GB |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Rozlišení displeje | 454 x 454 px |
| Technologie displeje | AMOLED |
| Úhlopříčka displeje | 3,56 cm (1.4"), 3,56 cm |
| Typ skla hodinek | Safír |
| Typ displeje | AMOLED |
| Barevný displej | Ano |
| Návod na použití | Ano |
| Varování | Nevystavujte výrobek extrémním teplotám nebo přímému slunečnímu záření., Zabraňte dlouhodobému kontaktu s vodou, aby nedošlo k poškození jednotky., Baterii v hodinkách by neměly vyměňovat neoprávněné osoby. Pokud se baterie vybije, obraťte se na autorizované servisní středisko. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sports watches |
|---|---|
| Súly: | 0.24 kg |
| EAN vonalkód: | 753759329655 |
| GPS: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| ANT+ támogatás: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| Ajánlott tevékenység: | Úszás, Golf, Futás, Jóga, HIIT, Kerékpározás, Pilates |
| Katonai szabvány: | |
| Megtett távolság: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Naptár: | Igen |
| Barométer: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Magasságmérő: | Igen |
| Pulzusmérő: | Igen |
| Ébresztőóra: | Igen |
| Alvásminőség: | Igen |
| Hőmérő: | Igen |
| A képzés hatásának mérése: | Igen |
| Telefon keresése funkció: | Igen |
| Virtuális versenyző funkció (verseny a rögzített aktivitás ellen): | Igen |
| Automatikus szünet (edzésszünet a sebesség alapján): | Igen |
| Barometrikus magasságmérő: | Igen |
| Aktív percek: | Igen |
| Virtuális Partner funkció (verseny a sebesség/tempó ellen): | Igen |
| Időjárásváltozási riasztás: | Igen |
| Zenevezérlés: | Igen |
| Futási dinamika: | Igen |
| Pihenőidő-javaslat: | Igen |
| Akkumulátor élettartama: | |
| Akkumulátor üzemideje (GPS mód): | |
| Akkumulátor üzemideje (takarékos üzemmód): | |
| Zárás típusa: | Egyágú csattal zárható |
| Lencse anyaga: | Zafír |
| Védő funkciók: | |
| Piaci kategória: | Okosóra |
| Ragasztószalag anyaga: | szilikon |
| Vízálló: | Igen |
| Öv színe: | Fekete |
| Csuklóméret: | |
| Arc: | Kerek |
| Vízállóság: | 10 atmoszféra |
| Ajánlott nem: | Bármely nem |
| Szalagméret: | Egy méret |
| Óratok színe: | Fekete |
| Csat színe: | Fekete |
| Óratok mérete: | 51 mm |
| Óratok anyaga: | |
| Mélység: | 51 mm |
| Súly: | 96 g |
| Szélesség: | 51 mm |
| Méretek (Szé x Mé x Ma): | |
| Vastagság: | 1,65 cm |
| Öv szélessége: | 2,6 cm |
| USB-port: | Nem |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Android, iOS |
| Flash memória: | 32 GB |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Kijelző felbontása: | 454 x 454 képpont |
| Kijelzőtechnológia: | AMOLED |
| Kijelző átlója: | 3,56 cm (1,4"), 3,56 cm |
| Óraüveg típusa: | Zafír |
| Kijelző típusa: | AMOLED |
| Színes kijelző: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki a terméket szélsőséges hőmérsékletnek vagy közvetlen napfénynek., Kerülje a hosszan tartó vízzel való érintkezést, hogy elkerülje a készülék károsodását., Az órájában lévő elemet nem szabad illetéktelen személyeknek kicserélniük. Ha az elem lemerül, forduljon egy hivatalos szervizközponthoz. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

