Garmin STRIKER Vivid 9sv lokalizátor ryb 500 W
Kód: LIWGARSON0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Garmin STRIKER Vivid 9sv lokalizátor ryb 500 W| Rozměry (ŠxHxV) | 282 x 165 x 60 mm |
| Hmotnost | 1,1 kg |
| RMS výkon | 500 W |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IPX7 |
| Rozlišení displeje | 800 x 480 px |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sonars and echo sounders |
|---|---|
| Súly: | 3.21 kg |
| EAN vonalkód: | 753759268411 |
| Méretek (Szé x Mé x Ma): | |
| Súly: | 1,1 kg |
| RMS teljesítmény: | 500 W |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IPX7 |
| Kijelző felbontása: | 800 x 480 képpont |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

