Garmin STRIKER Vivid 7cv lokalizátor ryb 17,8 cm (7") 500 W
Kód: LIWGARSON0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Garmin STRIKER Vivid 7cv lokalizátor ryb 17,8 cm (7") 500 W| Hmotnost | 800 g |
| Rozměry (ŠxHxV) | 23,5 x 14 x 5,8 mm |
| Frekvence | 200 kHz |
| RMS výkon | 500 W |
| Podsvícení | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IPX7 |
| Voděodolný | Ano |
| Úhlopříčka displeje | 17,8 cm (7") |
| Rozlišení displeje | 800 x 480 px |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sonars and echo sounders |
|---|---|
| Súly: | 2.68 kg |
| EAN vonalkód: | 753759268398 |
| Súly: | 800 g |
| Méretek (Szé x Mé x Ma): | |
| Frekvencia: | 200 kHz |
| RMS teljesítmény: | 500 W |
| Háttérvilágítás: | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IPX7 |
| Vízálló: | Igen |
| Kijelző átlója: | 17,8 cm (7") |
| Kijelző felbontása: | 800 x 480 képpont |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

