Garmin STRIKER 4 halradar 8,89 cm (3,5") 200 W 6 m
Kód: LIWGARSON0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Garmin STRIKER 4 halradar 8,89 cm (3,5") 200 W 6 m| Méretek (Szé x Mé x Ma) | 91 × 150 × 41 mm |
| Súly | 230 g |
| Maximális mélység | 6 méter |
| Frekvencia | 200 kHz |
| RMS teljesítmény | 200 W |
| Vízálló | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IPX7 |
| Kijelző átlója | 8,89 cm (3,5") |
| Kijelző felbontása | 480 x 320 pixel |
| Kijelző mérete | 49 x 73 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sonars and echo sounders |
|---|---|
| Súly: | 1.11 kg |
| EAN vonalkód: | 753759147020 |
| Méretek (Szé x Mé x Ma): | 91 × 150 × 41 mm |
| Súly: | 230 g |
| Maximális mélység: | 6 méter |
| Frekvencia: | 200 kHz |
| RMS teljesítmény: | 200 W |
| Vízálló: | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IPX7 |
| Kijelző átlója: | 8,89 cm (3,5") |
| Kijelző felbontása: | 480 x 320 pixel |
| Kijelző mérete: | 49 x 73 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

