Garmin Instinct 3 3,05 cm (1,2") AMOLED 45 mm Digitális 390 x 390 px Fekete GPS
Kód: AKGGARSMA0031
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Garmin Instinct 3 3,05 cm (1,2") AMOLED 45 mm Digitális 390 x 390 px Fekete GPS| GPS | Igen |
| GLONASS | Igen |
| ANT+ támogatás | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS) | Igen |
| BeiDou | Igen |
| Galilei | Igen |
| Automatikus szünet (edzésszünet a sebesség alapján) | Igen |
| Ajánlott tevékenység | Túrázás, Tenisz, Szörfözés, Úszás, Boksz, Kosárlabda, Síelés, Futball, Ellipszis tréner, HIIT, Golf, Motorsportok, Tollaslabda, Lovaglás, Kerékpározás, Triatlon, Röplabda, Pilates, Séta, Mászás, Snowboardozás, Baseball, Jégkorong, Futás, Vadászat, Jóga, Lépcsőző, Evezés, Horgászat |
| A napi tevékenységek automatikus észlelése | Igen |
| Pihenőidő-javaslat | Igen |
| Támogatott alkalmazások | Toe-to-Toe™ kihívások, Garmin Messenger, GameOn, Garmin Golf |
| Intervallum edzés | Igen |
| Akadálymentesítési funkciók | Akadálymentesítési billentyűparancs |
| Valós idejű javaslatok | Igen |
| Feszültségfigyelő funkció | Igen |
| Vér oxigénszint-érzékelő | Igen |
| Virtuális Pacer funkció (verseny a tempóval) | Igen |
| Információk a Napról és a Holdról | Igen |
| Területszámítás | Igen |
| Az üzem jövőbeli fejlődésének mutatója | Igen |
| Fitnesz teszt | Igen |
| Futó perifériás mérőegység | Igen |
| haladó képzés | Igen |
| A képzés hatásának mérése | Igen |
| Futási dinamika | Igen |
| Barometrikus magasságmérő | Igen |
| Érintkező pulzusmérők | Igen |
| Személyes adatok kezelése | Eseményértesítések, Naptár |
| Stopperóra | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Megtett távolság | Igen |
| Aktivitáskövető | Igen |
| Giroszkóp | Igen |
| Edzéskövetés | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Elektronikus iránytű | Igen |
| Zenevezérlés | Igen |
| Elégetett kalóriák | Igen |
| Alvásminőség | Igen |
| Hőmérő | Igen |
| Időjárás-jelentés | Igen |
| Többsportos módok | Igen |
| Ébresztőóra | Igen |
| Pulzusmérő | Igen |
| Intelligens értesítések | Igen |
| Virtuális versenyző funkció (verseny a rögzített aktivitás ellen) | Igen |
| Telefon keresése funkció | Igen |
| Akkumulátor típusa | Beépített akkumulátor, lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor üzemideje (max.) | 432 óra |
| Akkumulátor élettartama | 18 nap |
| Akkumulátor élettartama | 25 óra |
| Akkumulátor üzemideje (GPS mód) | 32 óra |
| Arc | Kerek |
| Óratok anyaga | Alumínium, üvegszállal erősített polimer (GFRP) |
| Óratok színe | Fekete |
| Óratok mérete | 45 mm |
| Öv színe | Kék, fekete |
| Vízállóság | 10 atmoszféra |
| Ragasztószalag anyaga | szilikon |
| Csuklóméret | 137 - 204 mm |
| Lencse anyaga | Üveg |
| Piaci kategória | Okosóra |
| Súly | 53 g |
| Méretek (Szé x Mé x Ma) | 45 × 14,9 × 45 mm |
| Sporttevékenység-alkalmazások | Connect IQ |
| Bluetooth | Igen |
| Esésészlelés | Igen |
| Billentyűzetzár | Igen |
| Használható maximális kapacitású kártya | 4 GB |
| Kijelző felbontása | 390 x 390 képpont |
| Kijelzőtechnológia | AMOLED |
| Háttérvilágítás | Igen |
| Színes kijelző | Igen |
| Kijelző mérete | 30 x 30 mm |
| Kijelző típusa | Digitális |
| Kijelző átlója | 3,05 cm (1,2") |
| Szíj | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartwatch, smartband |
|---|---|
| Súly: | 0.18 kg |
| EAN vonalkód: | 753759357139 |
| GPS: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| ANT+ támogatás: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| Automatikus szünet (edzésszünet a sebesség alapján): | Igen |
| Ajánlott tevékenység: | Idegenforgalom, Tenisz, Szörfözés, Úszás, Doboz, Kosárlabda, Síelés, Futball, Elliptikus, HIIT, Golf, Motorsport, Tollaslabda, Lovaglás, Kerékpározás, Triatlon, Röplabda, Pilates, Séta, Tábor, Snowboardozás, Baseball, Jégkorong, Futás, Vadászat, Jóga, Lépcsőlépcső, Evezés, Halászat |
| A napi tevékenységek automatikus észlelése: | Igen |
| Pihenőidő-javaslat: | Igen |
| Támogatott alkalmazások: | Toe-to-Toe™ kihívások, Garmin Messenger, GameOn, Garmin Golf |
| Intervallum edzés: | Igen |
| Akadálymentesítési funkciók: | Akadálymentesítési billentyűparancs |
| Valós idejű javaslatok: | Igen |
| Feszültségfigyelő funkció: | Igen |
| Vér oxigénszint-érzékelő: | Igen |
| Virtuális Pacer funkció (verseny a tempóval): | Igen |
| Információk a Napról és a Holdról: | Igen |
| Területszámítás: | Igen |
| Az üzem jövőbeli fejlődésének mutatója: | Igen |
| Fitnesz teszt: | Igen |
| Futó perifériás mérőegység: | Igen |
| haladó képzés: | Igen |
| A képzés hatásának mérése: | Igen |
| Futási dinamika: | Igen |
| Barometrikus magasságmérő: | Igen |
| Érintkező pulzusmérők: | Igen |
| Személyes adatok kezelése: | Eseményértesítések, Naptár |
| Stopperóra: | Igen |
| Időzítő: | Igen |
| Megtett távolság: | Igen |
| Aktivitáskövető: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Edzéskövetés: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Elektronikus iránytű: | Igen |
| Zenevezérlés: | Igen |
| Elégetett kalóriák: | Igen |
| Alvásminőség: | Igen |
| Hőmérő: | Igen |
| Időjárás-jelentés: | Igen |
| Többsportos módok: | Igen |
| Ébresztőóra: | Igen |
| Pulzusmérő: | Igen |
| Intelligens értesítések: | Igen |
| Virtuális versenyző funkció (verseny a rögzített aktivitás ellen): | Igen |
| Telefon keresése funkció: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor, Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 432 óra |
| Akkumulátor élettartama: | 25 óra |
| Akkumulátor üzemideje (GPS mód): | 32 óra |
| Arc: | Kerek |
| Óratok anyaga: | Alumínium, üvegszállal erősített polimer (GFRP) |
| Óratok színe: | Fekete |
| Óratok mérete: | 45 mm |
| Öv színe: | Kék, Fekete |
| Vízállóság: | 10 atmoszféra |
| Ragasztószalag anyaga: | szilikon |
| Csuklóméret: | 137 - 204 mm |
| Lencse anyaga: | Üveg |
| Piaci kategória: | Okosóra |
| Súly: | 53 g |
| Méretek (Szé x Mé x Ma): | 45 × 14,9 × 45 mm |
| Sporttevékenység-alkalmazások: | Connect IQ |
| Bluetooth: | Igen |
| Esésészlelés: | Igen |
| Billentyűzetzár: | Igen |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 4 GB |
| Kijelző felbontása: | 390 x 390 képpont |
| Kijelzőtechnológia: | AMOLED |
| Háttérvilágítás: | Igen |
| Színes kijelző: | Igen |
| Kijelző mérete: | 30 x 30 mm |
| Kijelző típusa: | Digitális |
| Kijelző átlója: | 3,05 cm (1,2") |
| Szíj: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

