Garmin Forerunner 570 3,05 cm (1,2") AMOLED 42 mm Digitális 390 x 390 px Érintőképernyő Fekete Wi-Fi GPS
Kód: SIAGARZEG0410
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Garmin Forerunner 570 3,05 cm (1,2") AMOLED 42 mm Digitális 390 x 390 px Érintőképernyő Fekete Wi-Fi GPS| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS) | Igen |
| GPS | Igen |
| Galilei | Igen |
| GLONASS | Igen |
| ANT+ támogatás | Igen |
| BeiDou | Igen |
| Ébresztőóra | Igen |
| Elektronikus iránytű | Igen |
| SMS | Igen |
| Giroszkóp | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Környezeti fényérzékelő | Igen |
| Stopperóra | Igen |
| Többsportos módok | Igen |
| Naptár | Igen |
| Aktivitáskövető | Igen |
| Magasságmérő | Igen |
| Alvásminőség | Igen |
| Időjárás-jelentés | Igen |
| Idő/távolság riasztás | Igen |
| Pulzusmérő | Igen |
| Intelligens ébresztő funkció | Igen |
| Ajánlott tevékenység | Kerékpározás, Gördeszkázás, Röplabda, Túrázás, Tenisz, Séta, Futás, Jóga, Kosárlabda, Mászás, Tollaslabda, Úszás, Boksz, Síelés |
| Barométer | Igen |
| Hőmérő | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Kalóriaszámítás pulzusszám alapján | Igen |
| Beépített lépésszámláló | Igen |
| Edzéskövetés | Igen |
| Zenevezérlés | Igen |
| Virtuális versenyző funkció (verseny a rögzített aktivitás ellen) | Igen |
| Hívásértesítések | Igen |
| haladó képzés | Igen |
| Megtett távolság | Igen |
| Az üzem jövőbeli fejlődésének mutatója | Igen |
| Barometrikus magasságmérő | Igen |
| Pulzusmérés | Automatikusan |
| Intervallum edzés | Igen |
| Telefon keresése funkció | Igen |
| Elégetett kalóriák | Igen |
| Feszültségfelügyeleti funkció | Igen |
| Vadászati/horgászati naptár | Igen |
| Futó perifériás mérőegység | Igen |
| Információk a Napról és a Holdról | Igen |
| Automatikus szünet (edzésszünet a sebesség alapján) | Igen |
| Valós idejű javaslatok | Igen |
| Virtuális Partner funkció (verseny a sebesség/tempó ellen) | Igen |
| Vér oxigénszint-érzékelő | Igen |
| Területszámítás | Igen |
| Tempóriasztás | Igen |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion), Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor üzemideje (GPS mód) | 18 órakor |
| Akkumulátor élettartama | 10 nap |
| Zárás típusa | Egykarú csattal zárható |
| Ragasztószalag anyaga | szilikon |
| Védő funkciók | Vízálló |
| Piaci kategória | Okosóra |
| Arc | Kerek |
| Öv színe | Fekete |
| Vízállóság | 5 atmoszféra |
| Csat színe | Fekete |
| Csuklóméret | 115 - 178 mm |
| Óratok mérete | 42 mm |
| Óratok anyaga | Alumínium |
| Óratok színe | Fekete |
| Öv szélessége | 2 cm |
| Méretek (Szé x Mé x Ma) | 42,4 × 42,4 × 12,9 mm |
| Súly | 42 g |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Flash memória | 8 GB |
| Integrált kamera | Nem |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | Android |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Érintőképernyő | Igen |
| Kijelző átlója | 3,05 cm (1,2"), 3,04 cm |
| Kijelző felbontása | 390 x 390 képpont |
| Kijelzőtechnológia | AMOLED |
| Kijelző típusa | Digitális |
| Színes kijelző | Igen |
| Töltő | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sports watches |
|---|---|
| Súly: | 0.16 kg |
| EAN vonalkód: | 753759349806 |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| GPS: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| ANT+ támogatás: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Ébresztőóra: | Igen |
| Elektronikus iránytű: | Igen |
| SMS: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Stopperóra: | Igen |
| Többsportos módok: | Igen |
| Naptár: | Igen |
| Aktivitáskövető: | Igen |
| Magasságmérő: | Igen |
| Alvásminőség: | Igen |
| Időjárás-jelentés: | Igen |
| Idő/távolság riasztás: | Igen |
| Pulzusmérő: | Igen |
| Intelligens ébresztő funkció: | Igen |
| Ajánlott tevékenység: | Kerékpározás, Gördeszkázás, Röplabda, Idegenforgalom, Tenisz, Séta, Futás, Jóga, Kosárlabda, Tábor, Tollaslabda, Úszás, Doboz, Síelés |
| Barométer: | Igen |
| Hőmérő: | Igen |
| Időzítő: | Igen |
| Kalóriaszámítás pulzusszám alapján: | Igen |
| Beépített lépésszámláló: | Igen |
| Edzéskövetés: | Igen |
| Zenevezérlés: | Igen |
| Virtuális versenyző funkció (verseny a rögzített aktivitás ellen): | Igen |
| Hívásértesítések: | Igen |
| haladó képzés: | Igen |
| Megtett távolság: | Igen |
| Az üzem jövőbeli fejlődésének mutatója: | Igen |
| Barometrikus magasságmérő: | Igen |
| Pulzusmérés: | Automatikusan |
| Intervallum edzés: | Igen |
| Telefon keresése funkció: | Igen |
| Elégetett kalóriák: | Igen |
| Feszültségfigyelő funkció: | Igen |
| Vadászati/horgászati naptár: | Igen |
| Futó perifériás mérőegység: | Igen |
| Információk a Napról és a Holdról: | Igen |
| Automatikus szünet (edzésszünet a sebesség alapján): | Igen |
| Valós idejű javaslatok: | Igen |
| Virtuális Partner funkció (verseny a sebesség/tempó ellen): | Igen |
| Vér oxigénszint-érzékelő: | Igen |
| Területszámítás: | Igen |
| Tempóriasztás: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion), Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor üzemideje (GPS mód): | 18 órakor |
| Akkumulátor élettartama: | 10 nap |
| Zárás típusa: | Egyágú csattal zárható |
| Ragasztószalag anyaga: | szilikon |
| Védő funkciók: | Vízálló |
| Piaci kategória: | Okosóra |
| Arc: | Kerek |
| Öv színe: | Fekete |
| Vízállóság: | 5 atmoszféra |
| Csat színe: | Fekete |
| Csuklóméret: | 115 - 178 mm |
| Óratok mérete: | 42 mm |
| Óratok anyaga: | Alumínium |
| Óratok színe: | Fekete |
| Öv szélessége: | 2 cm |
| Méretek (Szé x Mé x Ma): | 42,4 × 42,4 × 12,9 mm |
| Súly: | 42 g |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Flash memória: | 8 GB |
| Integrált kamera: | Nem |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Android |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Kijelző átlója: | 3,05 cm (1,2"), 3,04 cm |
| Kijelző felbontása: | 390 x 390 képpont |
| Kijelzőtechnológia: | AMOLED |
| Kijelző típusa: | Digitális |
| Színes kijelző: | Igen |
| Töltő: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

