Garmin Forerunner 165 Music 3,05 cm (1.2") AMOLED 43 mm Digitální 390 x 390 px Dotyková obrazovka Tyrkysová GPS
Kód: AKGGARSMA0026
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Garmin Forerunner 165 Music 3,05 cm (1.2") AMOLED 43 mm Digitální 390 x 390 px Dotyková obrazovka Tyrkysová GPS| GLONASS | Ano |
| GPS | Ano |
| Podpora ANT+ | Ano |
| Mobilní síťové připojení | Ano |
| Galileo | Ano |
| Doporučená aktivita | Plavání, Jízda na kole, Běhání |
| Akcelerometr | Ano |
| Barometr | Ano |
| Oznámení v kalendáři | Ano |
| Monitor srdečního tepu | Ano |
| Inteligentní upozornění | Ano |
| Funkce nalezení telefonu | Ano |
| Budík | Ano |
| Časovač | Ano |
| Stopky | Ano |
| Správa osobních informací | Kalendář, Budík, Odpočítávač, Stopky |
| Barometrický výškoměr | Ano |
| Předpověď počasí | Ano |
| Funkce sledování napětí | Ano |
| Sledovač aktivity | Ano |
| Snímač hladiny kyslíku v krvi | Ano |
| Uražená vzdálenost | Ano |
| Kalendář | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Ovládání hudby | Ano |
| Výškoměr | Ano |
| Hudební přehrávač | Ano |
| Spálené kalorie | Ano |
| Elektronický kompas | Ano |
| Teploměr | Ano |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Zabudovaná baterie | Ano |
| Výdrž baterie | 11 dny |
| Výdrž baterie (režim GPS) | 19 h |
| Akumulátor | Ano |
| Tržní kategorie | Chytré hodinky |
| Tvar | Kulatý |
| Ochranné funkce | Odolné vůči vodě |
| Barva pásu | Modrá, Tyrkysová |
| Barva přezky | Stříbrná |
| Voděodolnost | 5 atmosfér |
| Velikost zápěstí | 126 - 203 mm |
| Materiál čoček | Sklo |
| Doporučené pohlaví | Jakékoliv pohlaví |
| Materiál pásku | Silikon |
| Barva pouzdra na hodinky | Tyrkysová |
| Velikost pouzdra na hodinky | 43 mm |
| Materiál pouzdra na hodinky | Polymer |
| Typ uzávěru | Přezkové zapínání s jedním hrotem |
| Šířka | 43 mm |
| Hmotnost | 39 g |
| Hloubka | 43 mm |
| Tloušťka | 1,16 cm |
| Aplikace pro sportovní aktivity | Connect IQ |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ne |
| NFC | Ne |
| Podporované mobilní operační systémy | Android, iOS |
| Paměť typu flash | 4 GB |
| Technologie displeje | AMOLED |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Rozlišení displeje | 390 x 390 px |
| Úhlopříčka displeje | 3,05 cm (1.2") |
| Typ displeje | Digitální |
| Barevný displej | Ano |
| Velikost displeje | 30,4 x 30,4 mm |
| Návod na použití | Ano |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Nabíječka | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartwatch, smartband |
|---|---|
| Súly: | 0.13 kg |
| EAN vonalkód: | 753759326630 |
| GLONASS: | Igen |
| GPS: | Igen |
| ANT+ támogatás: | Igen |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| Ajánlott tevékenység: | Úszás, Kerékpározás, Futás |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Barométer: | Igen |
| Naptárértesítések: | Igen |
| Pulzusmérő: | Igen |
| Intelligens értesítések: | Igen |
| Telefon keresése funkció: | Igen |
| Ébresztőóra: | Igen |
| Időzítő: | Igen |
| Stopperóra: | Igen |
| Személyes adatok kezelése: | Naptár, Ébresztőóra, Stopperóra |
| Barometrikus magasságmérő: | Igen |
| Időjárás-jelentés: | Igen |
| Feszültségfigyelő funkció: | Igen |
| Aktivitáskövető: | Igen |
| Vér oxigénszint-érzékelő: | Igen |
| Megtett távolság: | Igen |
| Naptár: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Zenevezérlés: | Igen |
| Magasságmérő: | Igen |
| Zenelejátszó: | Igen |
| Elégetett kalóriák: | Igen |
| Elektronikus iránytű: | Igen |
| Hőmérő: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor |
| Beépített akkumulátor: | Igen |
| Akkumulátor élettartama: | 11 nap |
| Akkumulátor üzemideje (GPS mód): | 19 órakor |
| Akkumulátor: | Igen |
| Piaci kategória: | Okosóra |
| Arc: | Kerek |
| Védő funkciók: | Vízálló |
| Öv színe: | Kék, Türkiz |
| Csat színe: | Ezüst |
| Vízállóság: | 5 atmoszféra |
| Csuklóméret: | 126 - 203 mm |
| Lencse anyaga: | Üveg |
| Ajánlott nem: | Bármely nem |
| Ragasztószalag anyaga: | szilikon |
| Óratok színe: | Türkiz |
| Óratok mérete: | 43 mm |
| Óratok anyaga: | Polimer |
| Zárás típusa: | Egyágú csattal zárható |
| Szélesség: | 43 mm |
| Súly: | 39 g |
| Mélység: | 43 mm |
| Vastagság: | 1,16 cm |
| Sporttevékenység-alkalmazások: | Connect IQ |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi: | Nem |
| NFC: | Nem |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Android, iOS |
| Flash memória: | 4 GB |
| Kijelzőtechnológia: | AMOLED |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Kijelző felbontása: | 390 x 390 képpont |
| Kijelző átlója: | 3,05 cm (1,2") |
| Kijelző típusa: | Digitális |
| Színes kijelző: | Igen |
| Kijelző mérete: | |
| Használati utasítás: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Töltő: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

