Garmin Fenix E 3,3 cm (1.3") AMOLED 47 mm Digitální 416 x 416 px Dotyková obrazovka Černá Wi-Fi GPS
Kód: SIAGARZEG0367
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Garmin Fenix E 3,3 cm (1.3") AMOLED 47 mm Digitální 416 x 416 px Dotyková obrazovka Černá Wi-Fi GPS| BeiDou | Ano |
| GPS | Ano |
| Galileo | Ano |
| GLONASS | Ano |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ano |
| Zobrazení počasí | Ano |
| Ovládání hudby | Ano |
| Kontaktní snímače srdečního tepu | Ano |
| Vibrační motor | Ano |
| Oznámení v kalendáři | Ano |
| Vzdálené přehrávání audia | Ano |
| Výškoměr | Ano |
| Výpočet kalorií na základě frekvence srdečního tepu | Ano |
| Časové/vzdálenostní upozornění | Ano |
| Vzdálené pořízení fotografií | Ano |
| Dynamika běhu | Ano |
| Informace o slunci a měsíci | Ano |
| Auto Pause (zast. tréninku podle rychl.) | Ano |
| Měření efektu tréninku | Ano |
| Funkce Virtual Racer (závod proti nahrané aktivitě) | Ano |
| Funkce inteligentního buzení | Ano |
| Sledovač aktivity | Ano |
| Výpočet oblasti | Ano |
| Funkce nalezení telefonu | Ano |
| Uražená vzdálenost | Ano |
| Režimy pro více sportů | Ano |
| Návrh doby odpočinku | Ano |
| Kvalita spánku | Ano |
| Měření srdečního tepu | Automatický |
| Intervalový trénink | Ano |
| Barometrický výškoměr | Ano |
| Sledování cvičení | Ano |
| Ukazatel budoucího vývoje závodu | Ano |
| Vibrující alarm | Ano |
| Pokročilý trénink | Ano |
| Snímač hladiny kyslíku v krvi | Ano |
| Funkce sledování napětí | Ano |
| Běžecká periferní měřicí jednotka | Ano |
| Spálené kalorie | Ano |
| Funkce Virtual Partner (závod proti rychlosti/tempu) | Ano |
| Inteligentní upozornění | Ano |
| Časovač | Ano |
| Budík | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Elektronický kompas | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Doporučená aktivita | Hokej, Plavba, Badminton, Jezdectví, Box, Práce s dechem, Chůze, Volejbal, Pilates, Potápění, Baseball, Yoga, Fitness, Basketbal, Jízda na kole, Triatlon, Skateboardování, Rowing, Rybaření, Golf, Motor sports, Plavání, Lezení, Lyžování, Fotbal, Běhání, Lov, Turistika, Tenis, Surfování |
| Teploměr | Ano |
| Barometr | Ano |
| Kalendář | Ano |
| Oznámení o nízkém srdečním rytmu | Ano |
| Monitor srdečního tepu | Ano |
| Předpověď počasí | Ano |
| Stopky | Ano |
| Výdrž baterie (režim GPS) | 42 h |
| Výdrž baterie (max.) | 2 týden/týdnů |
| Výdrž baterie | 16 dny |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Materiál pouzdra na hodinky | Plast vyztužený vlákny (FRP), Nerezová ocel |
| Velikost pásku | Jedna velikost |
| Odnímatelný popruh | Ano |
| Voděodolnost | 10 atmosfér |
| Vodotěsné až do | 40 m |
| Maximální délka popruhu | 20,8 cm |
| Minimální délka popruhu | 12,5 cm |
| Velikost pouzdra na hodinky | 47 mm |
| Barva pouzdra na hodinky | Černá |
| Materiál čoček | Sklo |
| Tvar | Kulatý |
| Tržní kategorie | Sportovní hodinky |
| Materiál pásku | Silikon |
| Barva pásu | Černá |
| Šířka pásu | 2,2 cm |
| Rozměry (ŠxHxV) | 47 x 47 x 14,5 mm |
| Hmotnost | 76 g |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Paměť typu flash | 16 GB |
| Zámek klávesnice | Ano |
| Podporované mobilní operační systémy | iOS, Android |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Úhlopříčka displeje | 3,3 cm, 3,3 cm (1.3") |
| Typ displeje | Digitální |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Rozlišení displeje | 416 x 416 px |
| Technologie displeje | AMOLED |
| Barevný displej | Ano |
| Typ skla hodinek | Corning Gorilla Glass |
| Velikost displeje | 33 x 33 mm |
| Dodávané kabely | USB |
| Nabíjecí základna | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sports watches |
|---|---|
| Súly: | 0.24 kg |
| EAN vonalkód: | 753759341343 |
| BeiDou: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| Időjárás kijelző: | Igen |
| Zenevezérlés: | Igen |
| Érintkező pulzusmérők: | Igen |
| Vibrációs motor: | Igen |
| Naptárértesítések: | Igen |
| Távoli hanglejátszás: | Igen |
| Magasságmérő: | Igen |
| Kalóriaszámítás pulzusszám alapján: | Igen |
| Idő/távolság riasztás: | Igen |
| Távoli fényképezés: | Igen |
| Futási dinamika: | Igen |
| Információk a Napról és a Holdról: | Igen |
| Automatikus szünet (edzésszünet a sebesség alapján): | Igen |
| A képzés hatásának mérése: | Igen |
| Virtuális versenyző funkció (verseny a rögzített aktivitás ellen): | Igen |
| Intelligens ébresztő funkció: | Igen |
| Aktivitáskövető: | Igen |
| Területszámítás: | Igen |
| Telefon keresése funkció: | Igen |
| Megtett távolság: | Igen |
| Többsportos módok: | Igen |
| Pihenőidő-javaslat: | Igen |
| Alvásminőség: | Igen |
| Pulzusmérés: | Automatikusan |
| Intervallum edzés: | Igen |
| Barometrikus magasságmérő: | Igen |
| Edzéskövetés: | Igen |
| Az üzem jövőbeli fejlődésének mutatója: | Igen |
| Rezgő riasztás: | Igen |
| haladó képzés: | Igen |
| Vér oxigénszint-érzékelő: | Igen |
| Feszültségfigyelő funkció: | Igen |
| Futó perifériás mérőegység: | Igen |
| Elégetett kalóriák: | Igen |
| Virtuális Partner funkció (verseny a sebesség/tempó ellen): | Igen |
| Intelligens értesítések: | Igen |
| Időzítő: | Igen |
| Ébresztőóra: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Elektronikus iránytű: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Ajánlott tevékenység: | Jégkorong, Navigáció, Tollaslabda, Lovaglás, Doboz, Légzésgyakorlatok, Séta, Röplabda, Pilates, Búvárkodás, Baseball, Jóga, Fitnesz, Kosárlabda, Kerékpározás, Triatlon, Gördeszkázás, Evezés, Halászat, Golf, Motorsport, Úszás, Tábor, Síelés, Futball, Futás, Vadászat, Idegenforgalom, Tenisz, Szörfözés |
| Hőmérő: | Igen |
| Barométer: | Igen |
| Naptár: | Igen |
| Alacsony pulzusszám értesítés: | Igen |
| Pulzusmérő: | Igen |
| Időjárás-jelentés: | Igen |
| Stopperóra: | Igen |
| Akkumulátor üzemideje (GPS mód): | |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 2 hét |
| Akkumulátor élettartama: | 16 nap |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor |
| Óratok anyaga: | |
| Szalagméret: | Egy méret |
| Levehető pánt: | Igen |
| Vízállóság: | 10 atmoszféra |
| Vízálló akár: | 40 méter |
| Maximális szíjhossz: | 20,8 cm |
| Minimális szíjhossz: | 12,5 cm |
| Óratok mérete: | 47 mm |
| Óratok színe: | Fekete |
| Lencse anyaga: | Üveg |
| Arc: | Kerek |
| Piaci kategória: | Sportórák |
| Ragasztószalag anyaga: | szilikon |
| Öv színe: | Fekete |
| Öv szélessége: | 2,2 cm |
| Méretek (Szé x Mé x Ma): | |
| Súly: | 76 gramm |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Flash memória: | 16 GB |
| Billentyűzetzár: | Igen |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | iOS, Android |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Kijelző átlója: | 3,3 cm, 3,3 cm (1,3") |
| Kijelző típusa: | Digitális |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Kijelző felbontása: | 416 x 416 képpont |
| Kijelzőtechnológia: | AMOLED |
| Színes kijelző: | Igen |
| Óraüveg típusa: | Corning Gorilla üveg |
| Kijelző mérete: | 33 x 33 mm |
| Mellékelt kábelek: | USB |
| Töltőbázis: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

