Garmin eTrex Solar GPS navigátor Kézi 5,49 cm (2,16") 141 g Fekete, Szürke
Kód: SIAGARZEG0359
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Garmin eTrex Solar GPS navigátor Kézi 5,49 cm (2,16") 141 g Fekete, Szürke| Bluetooth | Igen |
| Forrás típusa | Nap |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion), Beépített |
| Akkumulátor üzemideje (max.) | 1800 óra |
| Szín | Fekete, Szürke |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IPX7 |
| Formátum | A kézbe |
| Vízálló | Igen |
| Magasság | 105 mm |
| Súly | 141 g |
| Mélység | 31 mm |
| Szélesség | 64 mm |
| USB-csatlakoztathatóság | Igen |
| RAM-kapacitás | 28 MB |
| Időjárás-jelentés | Igen |
| Információk a Napról és a Holdról | Igen |
| Kijelző átlója | 5,59 cm (2,2") |
| Kijelző mérete | 33 x 44 mm |
| Kijelző felbontása | 240 x 320 képpont |
| Mellékelt kábelek | USB C típusú - USB C típusú |
| Térképek mellékelve | Igen |
| NavIC | Igen |
| GPS | Igen |
| Galilei | Igen |
| GLONASS | Igen |
| BeiDou | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS) | Igen |
| Elektronikus iránytű | Igen |
| Pontok száma | 1000 |
| Útpontok | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sports watches |
|---|---|
| Súly: | 0.28 kg |
| EAN vonalkód: | 753759329075 |
| Bluetooth: | Igen |
| Forrás típusa: | Nap |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion), Beépített |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 1800 óra |
| Szín: | Fekete, Szürke |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IPX7 |
| Formátum: | A kézbe |
| Vízálló: | Igen |
| Magasság: | 105 mm |
| Súly: | 141 g |
| Mélység: | 31 mm |
| Szélesség: | 64 mm |
| USB-csatlakoztathatóság: | Igen |
| RAM-kapacitás: | 28 MB |
| Időjárás-jelentés: | Igen |
| Információk a Napról és a Holdról: | Igen |
| Kijelző átlója: | 5,59 cm (2,2") |
| Kijelző mérete: | 33 x 44 mm |
| Kijelző felbontása: | 240 x 320 képpont |
| Mellékelt kábelek: | USB C típusú - USB C típusú |
| Térképek mellékelve: | Igen |
| NavIC: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| Elektronikus iránytű: | Igen |
| Pontok száma: | 1000 |
| Útpontok: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

