FARMINA Vet Life Ultrahypo Feline száraz macskaeledel - 5 kg
Kód: DLZFRMKDK0027
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
FARMINA Vet Life Ultrahypo Feline száraz macskaeledel - 5 kg| Csomagolás típusa | Táska |
| Az állat speciális igényei | Bőr és szőrzet, Ételallergia |
| Súly | 5 kg |
| Kategória | Macskák számára |
| Vitaminokat tartalmaz | B9-vitamin (folsav) |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Egyéb jellemzők | Ételtúlérzékenység |
| Fő íz | Hal |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Termékkategória | Állatorvosi eledel, Száraz eledel |
| Tanács | FARMINA ÁLLATORVOSI LIFE |
| Az állat kora | Felnőttek, Idősek |
| Összeg | 1 |
| Figyelmeztetés | A terméket mindig légmentesen lezárt edényben tárolja. Száraz és hűvös helyen tárolandó. Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket. |
| L-karnitin tartalom | 300 mg/kg |
| Nátrium | 0,8% |
| Durva hamu | 7,1% |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom | 20 mg/kg |
| Taurin tartalom | 3000 mg/kg |
| Szeléntartalom | 0,044 mg/kg |
| Biotin tartalom | 1500 μg/kg |
| D3-vitamin tartalom | 1500 NE/kg |
| Vastartalom | 43,1 mg/kg |
| Mangántartalom | 65,5 mg/kg |
| C-vitamin tartalom | 300 mg/kg |
| Réztartalom | 10,8 mg/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom | 10 mg/kg |
| E-vitamin tartalom | 600 mg/kg |
| A-vitamin tartalom | 22000 NE/kg |
| Jódtartalom | 1,56 mg/kg |
| Cinktartalom | 130,5 mg/kg |
| Omega-3 zsírsavak | 1,7% |
| Kolin-klorid-tartalom (100 g-onként) | 250 mg |
| Fehérjék | 28% |
| B12-vitamin tartalom | 0,1 mg/kg |
| Zsírtartalom | 11% |
| Folsavtartalom (B9-vitamin) | 1,5 mg/kg |
| Káliumtartalom | 0,6% |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin) | 50 mg/kg |
| Magnéziumtartalom | 0,06% |
| Kalcium | 1% |
| Foszfor | 0,8% |
| B6-vitamin tartalom | 8,1 mg/kg |
| Nyersrost | 1,8% |
| Niacintartalom (B3-vitamin) | 150 mg/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 5.1 kg |
| EAN vonalkód: | 8010276031914 |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat speciális igényei: | Bőr és szőrzet, Ételallergia |
| Súly: | 5 kg |
| Kategória: | Macskák számára |
| Vitaminokat tartalmaz: | B9-vitamin (folsav) |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Egyéb jellemzők: | Ételtúlérzékenység |
| Fő íz: | Hal |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Száraz étel |
| Tanács: | FARMINA ÁLLATORVOSI LIFE |
| Az állat kora: | Felnőttek, Idősebb |
| Összeg: | 1 |
| Figyelmeztetés: | A terméket mindig szorosan lezárt tartályban tárolja., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket. |
| L-karnitin tartalom: | 300 mg/kg |
| Nátrium: | 0,8% |
| Durva hamu: | 7,1% |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom: | 20 mg/kg |
| Taurin tartalom: | 3000 mg/kg |
| Szeléntartalom: | 0,044 mg/kg |
| Biotin tartalom: | 1500 μg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 1500 NE/kg |
| Vastartalom: | 43,1 mg/kg |
| Mangántartalom: | 65,5 mg/kg |
| C-vitamin tartalom: | 300 mg/kg |
| Réztartalom: | 10,8 mg/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom: | 10 mg/kg |
| E-vitamin tartalom: | 600 mg/kg |
| A-vitamin tartalom: | 22000 NE/kg |
| Jódtartalom: | 1,56 mg/kg |
| Cinktartalom: | 130,5 mg/kg |
| Omega-3 zsírsavak: | 1,7% |
| Kolin-klorid-tartalom (100 g-onként): | 250 mg |
| Fehérjék: | 28% |
| B12-vitamin tartalom: | 0,1 mg/kg |
| Zsírtartalom: | 11% |
| Folsavtartalom (B9-vitamin): | 1,5 mg/kg |
| Káliumtartalom: | 0,6% |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin): | 50 mg/kg |
| Magnéziumtartalom: | 0,06% |
| Kalcium: | 1% |
| Foszfor: | 0,8% |
| B6-vitamin tartalom: | 8,1 mg/kg |
| Nyersrost: | 1,8% |
| Niacintartalom (B3-vitamin): | 150 mg/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

