FARMINA Tök N&D Ivartalanított Fürj - száraz macskaeledel - 5 kg
Kód: DLZFRMKSK0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
FARMINA Tök N&D Ivartalanított Fürj - száraz macskaeledel - 5 kg| Csomagolás típusa | Táska |
| Súly | 5 kg |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Cukormentes | Igen |
| Tanács | FARMINA N&D Tök |
| Az állat speciális igényei | Segít fenntartani az egészséges testsúlyt, Sterilizált |
| Fő íz | Fürjek |
| Gluténmentes | Igen |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Gabonamentes, Sterilizálás, Túlsúlyos |
| Kategória | Macskák számára |
| Szójamentes | Igen |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket., A terméket mindig szorosan lezárt tartályban tárolja., Biztosítson friss ivóvizet. |
| Durva hamu | 8,7% |
| Nedvességtartalom | 8% |
| Zsírtartalom | 11% |
| Nyersrost | 5,5% |
| Fehérjék | 46% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 5.1 kg |
| EAN vonalkód: | 8010276036803 |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 5 kg |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Cukormentes: | Igen |
| Tanács: | FARMINA N&D Tök |
| Az állat speciális igényei: | Segít fenntartani az egészséges testsúlyt, Sterilizált |
| Fő íz: | Fürjek |
| Gluténmentes: | Igen |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Gabonamentes, Sterilizáció, Túlsúly |
| Kategória: | Macskák számára |
| Szójamentes: | Igen |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket., A terméket mindig szorosan lezárt tartályban tárolja., Biztosítson friss ivóvizet. |
| Durva hamu: | 8,7% |
| Nedvességtartalom: | 8% |
| Zsírtartalom: | 11% |
| Nyersrost: | 5,5% |
| Fehérjék: | 46% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

