FARMINA N&D Quinoa Weight Management bárány - száraz macskaeledel - 5 kg
Kód: DLZFRMKSK0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
FARMINA N&D Quinoa Weight Management bárány - száraz macskaeledel - 5 kg| Csomagolás típusa | Táska |
| Súly | 5 kg |
| Az állat speciális igényei | Túlsúlyra való hajlam, Segít az egészséges testsúly fenntartásában |
| Állattípus | Macska |
| Takarmány íze | Bárány |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Fő íz | Bárány |
| Kategória | Macskák számára |
| Egyéb jellemzők | Túlsúly |
| Egészségügyi hatások | Egészséges testsúly |
| Szójamentes | Igen |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Tanács | FARMINA N&D Quinoa |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Cukormentes | Igen |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés | Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Durva hamu | 7,9% |
| Fehérjék | 40% |
| Zsírtartalom | 9% |
| Nyersrost | 10% |
| Nedvességtartalom | 8% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 5.15 kg |
| EAN vonalkód: | 8010276036964 |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 5 kg |
| Az állat speciális igényei: | Túlsúlyra való hajlam, Segít fenntartani az egészséges testsúlyt |
| Állattípus: | Macska |
| Takarmány íze: | Bárány |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Fő íz: | Bárány |
| Kategória: | Macskák számára |
| Egyéb jellemzők: | Túlsúly |
| Egészségügyi hatások: | Egészséges testsúly |
| Szójamentes: | Igen |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Tanács: | FARMINA N&D Quinoa |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Cukormentes: | Igen |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés: | Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Durva hamu: | 7,9% |
| Fehérjék: | 40% |
| Zsírtartalom: | 9% |
| Nyersrost: | 10% |
| Nedvességtartalom: | 8% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

