FARMINA N&D Quinoa Urinary Duck száraz macskaeledel - 5 kg
Kód: DLZFRMKSK0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
FARMINA N&D Quinoa Urinary Duck száraz macskaeledel - 5 kg| Vitaminokat tartalmaz | Omega-3, B2-vitamin, Niacin, B-vitamin, A-vitamin, B6-vitamin, D3-vitamin, Omega-6, C-vitamin, B12-vitamin, E-vitamin |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Fő íz | Kacsa |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Tanács | FARMINA N&D Quinoa |
| Kategória | Macskák számára |
| Egyéb jellemzők | Beteg húgyúti |
| Takarmány íze | Áfonya, quinoa, kacsa |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Szezonális ajánlat | Tavaszi |
| Súly | 5 kg |
| Az állat speciális igényei | A húgyutak működésének ellenőrzése |
| Összeg | 1 |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Friss ivóvizet biztosítson. |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom | 20 mg/kg |
| Mangántartalom | 64,6 mg/kg |
| Magnéziumtartalom | 0,08% |
| Zsírtartalom | 16,5% |
| Kolin-klorid-tartalom (100 g-onként) | 250 mg |
| D3-vitamin tartalom | 1200 NE/kg |
| Kalcium | 1% |
| Réztartalom | 15,8 mg/kg |
| B6-vitamin tartalom | 8,1 mg/kg |
| Nyersrost | 2,1% |
| B12-vitamin tartalom | 0,1 mg/kg |
| Folsavtartalom (B9-vitamin) | 1,5 mg/kg |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin) | 50 mg/kg |
| E-vitamin tartalom | 600 mg/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom | 10 mg/kg |
| Fehérjék | 33% |
| Niacintartalom (B3-vitamin) | 150 mg/kg |
| Omega-3 zsírsavak | 0,4% |
| Káliumtartalom | 0,7% |
| Cinktartalom | 163,8 mg/kg |
| Foszfor | 0,9% |
| A-vitamin tartalom | 18000 NE/kg |
| Vastartalom | 58,3 mg/kg |
| Durva hamu | 7,9% |
| Nedvességtartalom | 8% |
| Nátrium | 0,4% |
| Biotin tartalom | 1500 μg/kg |
| Taurin tartalom | 2000 mg/kg |
| C-vitamin tartalom | 300 mg/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 5.254 kg |
| EAN vonalkód: | 8010276036971 |
| Vitaminokat tartalmaz: | Omega-3, B2-vitamin, Niacin, B-vitamin, A-vitamin, B6-vitamin, D3-vitamin, Omega-6, C-vitamin, B12-vitamin, E-vitamin |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Fő íz: | Kacsa |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Tanács: | FARMINA N&D Quinoa |
| Kategória: | Macskák számára |
| Egyéb jellemzők: | Beteg húgyúti |
| Takarmány íze: | Vörösáfonya, Quinoa, Kacsa |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Szezonális ajánlat: | Tavaszi |
| Súly: | 5 kg |
| Az állat speciális igényei: | A húgyutak működésének ellenőrzése |
| Összeg: | 1 |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Biztosítson friss ivóvizet. |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom: | 20 mg/kg |
| Mangántartalom: | 64,6 mg/kg |
| Magnéziumtartalom: | 0,08% |
| Zsírtartalom: | 16,5% |
| Kolin-klorid-tartalom (100 g-onként): | 250 mg |
| D3-vitamin tartalom: | 1200 NE/kg |
| Kalcium: | 1% |
| Réztartalom: | 15,8 mg/kg |
| B6-vitamin tartalom: | 8,1 mg/kg |
| Nyersrost: | 2,1% |
| B12-vitamin tartalom: | 0,1 mg/kg |
| Folsavtartalom (B9-vitamin): | 1,5 mg/kg |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin): | 50 mg/kg |
| E-vitamin tartalom: | 600 mg/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom: | 10 mg/kg |
| Fehérjék: | 33% |
| Niacintartalom (B3-vitamin): | 150 mg/kg |
| Omega-3 zsírsavak: | 0,4% |
| Káliumtartalom: | 0,7% |
| Cinktartalom: | 163,8 mg/kg |
| Foszfor: | 0,9% |
| A-vitamin tartalom: | 18000 NE/kg |
| Vastartalom: | 58,3 mg/kg |
| Durva hamu: | 7,9% |
| Nedvességtartalom: | 8% |
| Nátrium: | 0,4% |
| Biotin tartalom: | 1500 μg/kg |
| Taurin tartalom: | 2000 mg/kg |
| C-vitamin tartalom: | 300 mg/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

