FARMINA N&D Óceáni hering, tök és narancs száraz eledel macskáknak Adult - 1,5 kg
Kód: DLZFRMKDK0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
FARMINA N&D Óceáni hering, tök és narancs száraz eledel macskáknak Adult - 1,5 kg| Takarmány íze | Hering |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Állattípus | Macska |
| Cukormentes | Igen |
| Súly | 1,5 kg |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Szójamentes | Igen |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Gluténmentes | Igen |
| Egészségügyi hatások | Általános egészségi állapot |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Fő íz | Hal |
| Kategória | Macskák számára |
| Tanács | FARMINA N&D Ocean Canine |
| Egyéb jellemzők | Ételtúlérzékenység |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Friss ivóvizet biztosítson. |
| Zsírtartalom | 20% |
| Durva hamu | 8,7% |
| Nedvességtartalom | 8% |
| Fehérjék | 44% |
| Nyersrost | 1,8% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 1.56 kg |
| EAN vonalkód: | 8010276036742 |
| Takarmány íze: | Hering |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Állattípus: | Macska |
| Cukormentes: | Igen |
| Súly: | 1,5 kg |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Szójamentes: | Igen |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Gluténmentes: | Igen |
| Egészségügyi hatások: | Általános egészségi állapot |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Fő íz: | Hal |
| Kategória: | Macskák számára |
| Tanács: | FARMINA N&D Ocean Canine |
| Egyéb jellemzők: | Ételtúlérzékenység |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss ivóvizet. |
| Zsírtartalom: | 20% |
| Durva hamu: | 8,7% |
| Nedvességtartalom: | 8% |
| Fehérjék: | 44% |
| Nyersrost: | 1,8% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

