Exped MegaMat Ultra LW matrac
Kód: MACEXDDMU0093
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Exped MegaMat Ultra LW matrac| R-érték | 4.4 |
| Anyag | 20D poliészter |
| Személyek száma | 1 fő/fők |
| (cdm) Szezonalitás | Tavasz, Ősz, Nyár, Tél |
| Arc | Téglalap |
| Szín | Lila |
| Tanúsítványok | Kék jel |
| Szivattyú | Igen |
| Hossz | 1970 mm |
| Szélesség | 650 mm |
| Vastagság | 10 cm |
| Súly | 950 g |
| A csomag tartalma | Hálózsák, tárolózsák, pumpa, javítókészlet |
| Figyelmeztetés | Kerülje a nyílt lánggal vagy magas hőmérsékletű forrásokkal való közvetlen érintkezést., Ne használja éles vagy egyenetlen felületeken, amelyek károsíthatják az anyagot., Száraz, nedvességtől védett helyen tárolandó., Tartsa távol tűztől és hőforrásoktól., Száraz helyen tárolandó a penészedés és az anyag károsodásának elkerülése érdekében., Ne használjon éles szerszámokat a matrac közelében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mattresses |
|---|---|
| Súly: | 1.337 kg |
| EAN vonalkód: | 7640277846487 |
| R-érték: | 4.4 |
| Anyag: | 20D poliészter |
| Személyek száma: | 1 fő/fők |
| (cdm) Szezonalitás: | Tavaszi, Őszi, Nyári, Téli |
| Arc: | Téglalap |
| Szín: | Lila |
| Tanúsítványok: | Kékjelzés |
| Szivattyú: | Igen |
| Hossz: | 1970 mm |
| Szélesség: | 650 mm |
| Vastagság: | 10 cm |
| Súly: | 950 g |
| A csomag tartalma: | Hálózsák, tárolózsák, pumpa, javítókészlet |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a nyílt lánggal vagy magas hőmérsékletű forrásokkal való közvetlen érintkezést., Ne használja éles vagy egyenetlen felületeken, mert ezek károsíthatják az anyagot., Száraz, nedvességtől védett helyen tárolandó., Tartsa távol tűztől és hőforrásoktól., Száraz helyen tárolandó a penész és az anyagkárosodás elkerülése érdekében., Ne használjon éles eszközöket a matrac közelében. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

