Exped Megamat Trekingová podložka velikosti MW Blue
Kód: MACEXDDMU0061
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Exped Megamat Trekingová podložka velikosti MW Blue| Barva | Modrá |
| R-Value | 8,1 |
| (cdm) Sezónnost | Zima |
| Účel | Trekking |
| Teplota (min) | -40 °C |
| Tvar | Obdélník |
| Materiál | Recyklovaný polyester 50 D trikot, Izolace: PU pěna, Laminování TPU |
| Počet osob | 1 člověk/lidí |
| Pumpa | Ano |
| Délka | 1830 mm |
| Rozměry po složení | 67 x 20 cm |
| Hmotnost | 2,07 kg |
| Šířka | 650 mm |
| Tloušťka | 10 cm |
| Obsah balení | Podložka na spaní, úložný vak, pumpa, opravná sada s lepidlem a záplatami |
| Varování | Nepoužívejte ostré nástroje v blízkosti matrace., Zabraňte přímému kontaktu s otevřeným ohněm nebo zdroji vysoké teploty., Nepoužívejte na ostrých nebo nerovných površích, které mohou materiál poškodit., Skladujte na suchém místě, mimo dosah vlhkosti., Uchovávejte mimo dosah zdrojů ohně a tepla., Skladujte na suchém místě, abyste zabránili vzniku plísní a poškození materiálu. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mattresses |
|---|---|
| Súly: | 2.29 kg |
| EAN vonalkód: | 7640277846395 |
| Barva: | Modrá |
| R-Value: | 8,1 |
| (cdm) Sezónnost: | Zima |
| Účel: | Trekking |
| Teplota (min): | -40 °C |
| Tvar: | Obdélník |
| Materiál: | Recyklovaný polyester 50 D trikot, Izolace: PU pěna, Laminování TPU |
| Počet osob: | 1 člověk/lidí |
| Pumpa: | Ano |
| Délka: | 1830 mm |
| Rozměry po složení: | 67 x 20 cm |
| Hmotnost: | 2,07 kg |
| Šířka: | 650 mm |
| Tloušťka: | 10 cm |
| Obsah balení: | Podložka na spaní, úložný vak, pumpa, opravná sada s lepidlem a záplatami |
| Varování: | Nepoužívejte ostré nástroje v blízkosti matrace., Zabraňte přímému kontaktu s otevřeným ohněm nebo zdroji vysoké teploty., Nepoužívejte na ostrých nebo nerovných površích, které mohou materiál poškodit., Skladujte na suchém místě, mimo dosah vlhkosti., Uchovávejte mimo dosah zdrojů ohně a tepla., Skladujte na suchém místě, abyste zabránili vzniku plísní a poškození materiálu. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

