Exped Megamat kempingszőnyeg LW méret kék
Kód: MACEXDDMU0062
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Exped Megamat kempingszőnyeg LW méret kék| Személyek száma | 1 fő/fők |
| (cdm) Szezonalitás | Téli |
| Hőmérséklet (min.) | -40°C |
| Arc | Téglalap |
| Anyag | TPU laminálás, Újrahasznosított poliészter 50 D trikó, Szigetelés: PU hab |
| Cél | Kemping |
| Szivattyú | Igen |
| Szín | Kék |
| R-érték | 8.1 |
| Méretek összecsukás után | 67 x 22 cm |
| Hossz | 1970 mm |
| Szélesség | 650 mm |
| Vastagság | 10 cm |
| Súly | 2,27 kg |
| A csomag tartalma | Hálószobai matrac, tárolózsák, pumpa, javítókészlet ragasztóval és foltokkal |
| Figyelmeztetés | Száraz, nedvességtől védett helyen tárolandó., Tartsa távol tűztől és hőforrásoktól., Ne használja éles vagy egyenetlen felületeken, amelyek károsíthatják az anyagot., Ne használjon éles szerszámokat a matrac közelében., Kerülje a nyílt lánggal vagy magas hőmérsékletű forrásokkal való közvetlen érintkezést., Száraz helyen tárolandó a penészedés és az anyag károsodásának elkerülése érdekében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mattresses |
|---|---|
| Súly: | 2.49 kg |
| EAN vonalkód: | 7640277846401 |
| Személyek száma: | 1 fő/fők |
| (cdm) Szezonalitás: | Téli |
| Hőmérséklet (min.): | -40°C |
| Arc: | Téglalap |
| Anyag: | TPU laminálás, Újrahasznosított poliészter 50D trikó, Szigetelés: PU hab |
| Cél: | Kemping |
| Szivattyú: | Igen |
| Szín: | Kék |
| R-érték: | 8.1 |
| Méretek összecsukás után: | 67 x 22 cm |
| Hossz: | 1970 mm |
| Szélesség: | 650 mm |
| Vastagság: | 10 cm |
| Súly: | 2,27 kg |
| A csomag tartalma: | Hálószobai matrac, tárolózsák, pumpa, javítókészlet ragasztóval és foltokkal |
| Figyelmeztetés: | Száraz, nedvességtől védett helyen tárolandó., Tartsa távol tűztől és hőforrásoktól., Ne használja éles vagy egyenetlen felületeken, mert ezek károsíthatják az anyagot., Ne használjon éles eszközöket a matrac közelében., Kerülje a nyílt lánggal vagy magas hőmérsékletű forrásokkal való közvetlen érintkezést., Száraz helyen tárolandó a penész és az anyagkárosodás elkerülése érdekében. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

