Exped Megamat dupla kempingszőnyeg, L+ méret, piros
Kód: MACEXDDMU0064
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Exped Megamat dupla kempingszőnyeg, L+ méret, piros| Szín | Piros |
| R-érték | 10.6 |
| (cdm) Szezonalitás | Téli |
| Arc | Téglalap |
| Cél | Kemping |
| Anyag | Szigetelés: PU hab, újrahasznosított poliészter 50 D trikó, TPU laminálás |
| Személyek száma | 2 fő/fő |
| Szivattyú | Igen |
| Hőmérséklet (min.) | -55°C |
| Súly | 5,97 kg |
| Hossz | 1970 mm |
| Méretek összecsukás után | 790 x 250 mm |
| Szélesség | 1320 mm |
| Vastagság | 15 cm |
| A csomag tartalma | Hálószobai matrac, tárolózsák, pumpa, javítókészlet ragasztóval és foltokkal |
| Figyelmeztetés | Ne használjon éles eszközöket a matrac közelében., Kerülje a nyílt lánggal vagy magas hőmérsékletű forrásokkal való közvetlen érintkezést., Száraz helyen tárolandó a penészedés és az anyag károsodásának elkerülése érdekében., Ne használja éles vagy egyenetlen felületeken, amelyek károsíthatják az anyagot., Száraz, nedvességtől védett helyen tárolandó., Tartsa távol tűztől és hőforrásoktól. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mattresses |
|---|---|
| Súly: | 6.34 kg |
| EAN vonalkód: | 7640277846463 |
| Szín: | Piros |
| R-érték: | 10.6 |
| (cdm) Szezonalitás: | Téli |
| Arc: | Téglalap |
| Cél: | Kemping |
| Anyag: | Szigetelés: PU hab, Újrahasznosított poliészter 50D trikó, TPU laminálás |
| Személyek száma: | 2 fő/fő |
| Szivattyú: | Igen |
| Hőmérséklet (min.): | -55°C |
| Súly: | 5,97 kg |
| Hossz: | 1970 mm |
| Méretek összecsukás után: | 790 x 250 mm |
| Szélesség: | 1320 mm |
| Vastagság: | 15 cm |
| A csomag tartalma: | Hálószobai matrac, tárolózsák, pumpa, javítókészlet ragasztóval és foltokkal |
| Figyelmeztetés: | Ne használjon éles eszközöket a matrac közelében., Kerülje a nyílt lánggal vagy magas hőmérsékletű forrásokkal való közvetlen érintkezést., Száraz helyen tárolandó a penész és az anyagkárosodás elkerülése érdekében., Ne használja éles vagy egyenetlen felületeken, mert ezek károsíthatják az anyagot., Száraz, nedvességtől védett helyen tárolandó., Tartsa távol tűztől és hőforrásoktól. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

