Exped MegaMat Duo M matrac
Kód: MACEXDDMU0092
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Exped MegaMat Duo M matrac| Anyag | 50D poliészter |
| Arc | Téglalap |
| Személyek száma | 2 fő/fő |
| Szín | Kék |
| (cdm) Szezonalitás | Nyár, Tél, Tavasz, Ősz |
| Méret (S/M/L) | M |
| Szivattyú | Igen |
| Tanúsítványok | Bluesign, OEKO-TEX 100 |
| R-érték | 8.1 |
| Hossz | 1830 mm |
| Szélesség | 1040 mm |
| Súly | 3,3 kg |
| Vastagság | 10 cm |
| A csomag tartalma | Hálózsák, tárolózsák, pumpa, javítókészlet |
| Figyelmeztetés | Ne használjon éles eszközöket a matrac közelében., Kerülje a nyílt lánggal vagy magas hőmérsékletű forrásokkal való közvetlen érintkezést., Ne használja éles vagy egyenetlen felületeken, amelyek károsíthatják az anyagot., Száraz, nedvességtől védett helyen tárolandó., Tartsa távol tűztől és hőforrásoktól., Száraz helyen tárolandó a penészedés és az anyag károsodásának elkerülése érdekében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mattresses |
|---|---|
| Súly: | 3.43 kg |
| EAN vonalkód: | 7640277846425 |
| Anyag: | 50D poliészter |
| Arc: | Téglalap |
| Személyek száma: | 2 fő/fő |
| Szín: | Kék |
| (cdm) Szezonalitás: | Nyári, Téli, Tavaszi, Őszi |
| Méret (S/M/L): | M |
| Szivattyú: | Igen |
| Tanúsítványok: | Kékjelzés, Öko-Tex 100 |
| R-érték: | 8.1 |
| Hossz: | 1830 mm |
| Szélesség: | 1040 mm |
| Súly: | 3,3 kg |
| Vastagság: | 10 cm |
| A csomag tartalma: | Hálózsák, tárolózsák, pumpa, javítókészlet |
| Figyelmeztetés: | Ne használjon éles eszközöket a matrac közelében., Kerülje a nyílt lánggal vagy magas hőmérsékletű forrásokkal való közvetlen érintkezést., Ne használja éles vagy egyenetlen felületeken, mert ezek károsíthatják az anyagot., Száraz, nedvességtől védett helyen tárolandó., Tartsa távol tűztől és hőforrásoktól., Száraz helyen tárolandó a penész és az anyagkárosodás elkerülése érdekében. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

