Exped Dura 6.5RM felfújható matrac
Kód: MACEXDDMU0090
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Exped Dura 6.5RM felfújható matrac| R-érték | 6.9 |
| Szín | Narancs |
| (cdm) Szezonalitás | Tél, tavasz, nyár, ősz |
| Anyag | Újrahasznosított poliészter 75D/170D, TPU laminátum |
| Tanúsítványok | Kék jel |
| Alkalmazott technológiák | SYNMAT PLUS TECHNOLOGY™, Bölcsőkényelem™ |
| Személyek száma | 1 fő/fők |
| Elkülönítés | 160 g/m² Texpedloft mikroszálas |
| Szivattyú | Igen |
| Méret (S/M/L) | M |
| Arc | Téglalap |
| Méretek összecsukás után | 23 x 13 cm |
| Súly | 710 g |
| Hossz | 183 cm |
| Szélesség | 520 mm |
| Vastagság | 9 cm |
| A csomag tartalma | Hálózsák, tárolózsák, pumpa |
| Figyelmeztetés | Ne használja éles vagy egyenetlen felületeken, mert azok károsíthatják az anyagot. Száraz, nedvességtől védett helyen tárolandó. Tűztől és hőtől távol tartandó. Kerülje a nyílt lánggal vagy magas hőmérsékletű forrásokkal való közvetlen érintkezést. Ne használjon éles szerszámokat a matrac közelében. Száraz helyen tárolandó a penészedés és az anyag károsodásának elkerülése érdekében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mattresses |
|---|---|
| Súly: | 0.785 kg |
| EAN vonalkód: | 7640423641508 |
| R-érték: | 6.9 |
| Szín: | Narancs |
| (cdm) Szezonalitás: | Téli, Tavaszi, Nyári, Őszi |
| Anyag: | Újrahasznosított poliészter 75D/170D, TPU laminátum |
| Tanúsítványok: | Kékjelzés |
| Alkalmazott technológiák: | SYNMAT PLUS TECHNOLOGY™, Bölcsőkényelem™ |
| Személyek száma: | 1 fő/fők |
| Elkülönítés: | 160 g/m² Texpedloft mikroszálas |
| Szivattyú: | Igen |
| Méret (S/M/L): | M |
| Arc: | Téglalap |
| Méretek összecsukás után: | 23 x 13 cm |
| Súly: | 710 g |
| Hossz: | 183 cm |
| Szélesség: | 520 mm |
| Vastagság: | 9 cm |
| A csomag tartalma: | Hálózsák, tárolózsák, pumpa |
| Figyelmeztetés: | Ne használja éles vagy egyenetlen felületeken, mert ezek károsíthatják az anyagot., Száraz, nedvességtől védett helyen tárolandó., Tartsa távol tűztől és hőforrásoktól., Kerülje a nyílt lánggal vagy magas hőmérsékletű forrásokkal való közvetlen érintkezést., Ne használjon éles eszközöket a matrac közelében., Száraz helyen tárolandó a penész és az anyagkárosodás elkerülése érdekében. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

