Exped Dura 3R LW felfújható matrac
Kód: MACEXDDMU0089
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Exped Dura 3R LW felfújható matrac| Szín | Sötétzöld |
| Szivattyú | Igen |
| Anyag | Újrahasznosított 75D poliészter, 170D szakadásálló poliészter külső réteg, 60 g/m³ Texpedloft mikroszálas anyag |
| Személyek száma | 1 fő/fők |
| Tanúsítványok | Kék jel |
| (cdm) Szezonalitás | Nyár, Ősz, Tavasz |
| Arc | Téglalap |
| Hőmérséklet (min.) | -5°C |
| Méret (S/M/L) | LW |
| R-érték | 2.9 |
| Vastagság | 7 cm |
| Szélesség | 650 mm |
| Súly | 910 g |
| Hossz | 1970 mm |
| Méretek összecsukás után | 27 x 14,5 cm |
| A csomag tartalma | Hálószobai matrac, tárolózsák, pumpa, javítókészlet ragasztóval és foltokkal |
| Figyelmeztetés | Ne használja éles vagy egyenetlen felületeken, mert károsíthatják az anyagot., Száraz, nedvességtől védett helyen tárolandó., Tűztől és hőtől távol tartandó., Kerülje a nyílt lánggal vagy magas hőmérsékletű forrásokkal való közvetlen érintkezést., Száraz helyen tárolandó a penészedés és az anyag károsodásának elkerülése érdekében., Ne használjon éles szerszámokat a matrac közelében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mattresses |
|---|---|
| Súly: | 0.97 kg |
| EAN vonalkód: | 7640423641492 |
| Szín: | Sötétzöld |
| Szivattyú: | Igen |
| Anyag: | Újrahasznosított 75D poliészter, 170D szakadásálló poliészter külső réteg, 60 g/m³ Texpedloft mikroszálas anyag |
| Személyek száma: | 1 fő/fők |
| Tanúsítványok: | Kékjelzés |
| (cdm) Szezonalitás: | Nyári, Őszi, Tavaszi |
| Arc: | Téglalap |
| Hőmérséklet (min.): | -5°C |
| Méret (S/M/L): | LW |
| R-érték: | 2.9 |
| Vastagság: | 7 cm |
| Szélesség: | 650 mm |
| Súly: | 910 g |
| Hossz: | 1970 mm |
| Méretek összecsukás után: | 27 x 14,5 cm |
| A csomag tartalma: | Hálószobai matrac, tárolózsák, pumpa, javítókészlet ragasztóval és foltokkal |
| Figyelmeztetés: | Ne használja éles vagy egyenetlen felületeken, mert ezek károsíthatják az anyagot., Száraz, nedvességtől védett helyen tárolandó., Tartsa távol tűztől és hőforrásoktól., Kerülje a nyílt lánggal vagy magas hőmérsékletű forrásokkal való közvetlen érintkezést., Száraz helyen tárolandó a penész és az anyagkárosodás elkerülése érdekében., Ne használjon éles eszközöket a matrac közelében. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

