EverActive UC-4000 töltő
Kód: BALEAVLAD0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
EverActive UC-4000 töltő| Kompatibilis akkumulátorméretek | AA, AAA, D, C |
| Akkumulátorok száma | 4 |
| Kompatibilis akkumulátor-technológiák | Lítium-ion (Li-ion) |
| Alkalmas | Otthoni akkumulátor |
| Sütő bemeneti feszültsége | 100 - 240 V |
| Szín | Fekete |
| Hálózati adapter | Igen |
| Támogatott akkumulátorok | AAA/R03 1000mAh, AA/R6 2000mAh |
| Akkumulátor | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Battery chargers |
|---|---|
| Súly: | 0.518 kg |
| EAN vonalkód: | 5903205770233 |
| Kompatibilis akkumulátorméretek: | AA, AAA, D, C |
| Akkumulátorok száma: | 4 |
| Kompatibilis akkumulátor-technológiák: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Alkalmas: | Otthoni akkumulátor |
| Sütő bemeneti feszültsége: | 100 - 240 V |
| Szín: | Fekete |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Támogatott akkumulátorok: | AAA/R03 1000mAh, AA/R6 2000mAh |
| Akkumulátor: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

