everActive NC-1600 töltő
Kód: BALEAVLAD0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
everActive NC-1600 töltő| Alkalmas | Otthoni akkumulátor |
| Kompatibilis akkumulátorméretek | C, D, AAA, AA |
| Kompatibilis akkumulátor-technológiák | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátorok száma | 16 |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100-240, 50-60Hz |
| Szín | Fekete |
| Csaptelep mellékelve | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Battery chargers |
|---|---|
| Súly: | 0.681 kg |
| EAN vonalkód: | 5902020523840 |
| Alkalmas: | Otthoni akkumulátor |
| Kompatibilis akkumulátorméretek: | C, D, AAA, AA |
| Kompatibilis akkumulátor-technológiák: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátorok száma: | 16 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100-240, 50-60Hz |
| Szín: | Fekete |
| Csaptelep mellékelve: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

