EverActive FL-50R Droppy újratölthető LED zseblámpa
Kód: OSWEAVLAT0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
EverActive FL-50R Droppy újratölthető LED zseblámpa| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP66 |
| Energiaigény | 3,7 V |
| Fényesség | 500 lumen |
| Felületi színezés | Monoton |
| Fej átmérője | 2,54 cm |
| Szín | Fekete |
| Hossz | 71 mm |
| Alapanyag | Alumínium |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Flashlights |
|---|---|
| Súly: | 0.098 kg |
| EAN vonalkód: | 5903205772862 |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP66 |
| Energiaigény: | 3,7 V |
| Fényesség: | 500 lumen |
| Felületi színezés: | Monoton |
| Fej átmérője: | 2,54 cm |
| Szín: | Fekete |
| Hossz: | 71 mm |
| Alapanyag: | Alumínium |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

