Ever Optima 5m Fekete 6 AC aljzat / AC aljzat 250 V
Kód: ZASEVELIS0044
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ever Optima 5m Fekete 6 AC aljzat / AC aljzat 250 V| Gyermekek számára biztonságos | Igen |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Szín | Fekete |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| Túláramvédelem | Igen |
| Aljzatok száma | 6 db AC aljzat/AC aljzat |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Névleges bemeneti feszültség | 250 V |
| Névleges kimeneti áram | 10A |
| Túlfeszültség-besorolás | 175 J |
| Súly | 724 g |
| Kábelhossz | 5 méter |
| Magasság | 39 mm |
| Mélység | 53 mm |
| Szélesség | 359 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Túlfeszültségjelző | Igen |
| LED-jelzők | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power strips |
|---|---|
| Súly: | 0.787 kg |
| EAN vonalkód: | 5907683603557 |
| Gyermekek számára biztonságos: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Túláramvédelem: | Igen |
| Aljzatok száma: | 6 db AC aljzat / AC aljzat |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Névleges bemeneti feszültség: | 250 V |
| Névleges kimeneti áram: | 10A |
| Túlfeszültség-besorolás: | 175 J |
| Súly: | 724 g |
| Kábelhossz: | 5 méter |
| Magasság: | 39 mm |
| Mélység: | 53 mm |
| Szélesség: | 359 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Túlfeszültségjelző: | Igen |
| LED-jelzők: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

