Ever OPTIMA 1,5 m Fekete 6 AC aljzat / AC aljzat 250 V 1,5 m
Kód: LIPEVELIS0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ever OPTIMA 1,5 m Fekete 6 AC aljzat / AC aljzat 250 V 1,5 m| Gyermekek számára biztonságos | Igen |
| Szín | Fekete |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Túláramvédelem | Igen |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| Túlfeszültség-besorolás | 175 J |
| Névleges bemeneti feszültség | 250 V |
| Aljzatok száma | 6 db AC aljzat/AC aljzat |
| Névleges kimeneti áram | 10A |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Szélesség | 359 mm |
| Kábelhossz | 1,5 méter |
| Súly | 412 g |
| Magasság | 39 mm |
| Mélység | 53 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Túlfeszültségjelző | Igen |
| LED-jelzők | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne használja nedves környezetben., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne terhelje túl a hosszabbító kábelt. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power strips |
|---|---|
| Súly: | 0.49 kg |
| EAN vonalkód: | 5907683603533 |
| Gyermekek számára biztonságos: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Túláramvédelem: | Igen |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Túlfeszültség-besorolás: | 175 J |
| Névleges bemeneti feszültség: | 250 V |
| Aljzatok száma: | 6 db AC aljzat / AC aljzat |
| Névleges kimeneti áram: | 10A |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Szélesség: | 359 mm |
| Kábelhossz: | 1,5 méter |
| Súly: | 412 g |
| Magasság: | 39 mm |
| Mélység: | 53 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Túlfeszültségjelző: | Igen |
| LED-jelzők: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne használja párás környezetben., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne terhelje túl a hosszabbító kábelt. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

