EUROWET Wita-Vet Coat - macskáknak szánt étrend-kiegészítők - 120 tabletta
Kód: DLKEWESPL0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
EUROWET Wita-Vet Coat - macskáknak szánt étrend-kiegészítők - 120 tabletta| Az állat speciális igényei | Bőr és szőrzet, Zsíros szőrzet, Bőr egészségének javítása, Szőrzethullás |
| Súlytartomány | 0 g - 200 g |
| Az állat kora | Bármely korban |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Szójamentes | Nem |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Egyéb jellemzők | Hajra és bőrre, Gabonamentes, Gluténmentes |
| Kategória | Macskák számára |
| Súly | 200 g |
| Adagolási forma | Tabletta |
| Cukormentes | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Termékkategória | Vitaminok és tápanyagok |
| Csomagolás típusa | Karton |
| Állatorvosi osztályozás | Étrend-kiegészítő |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne használja kiegyensúlyozott étrend helyettesítőjeként. |
| Fehérjék | 34% |
| Zsírtartalom | 11% |
| Nyersrost | 1% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 0.05 kg |
| EAN vonalkód: | 5907785443419 |
| Az állat speciális igényei: | Bőr és szőrzet, Zsíros szőrzet, A bőr egészségének javítása, Hulló kabát |
| Súlytartomány: | 0 g - 200 g |
| Az állat kora: | Bármely korban |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Szójamentes: | Nem |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Haj és bőr, Gabonamentes, Gluténmentes |
| Kategória: | Macskák számára |
| Súly: | 200 g |
| Adagolási forma: | Tabletta |
| Cukormentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Termékkategória: | Vitaminok és tápanyagok |
| Csomagolás típusa: | karton |
| Állatorvosi osztályozás: | Étrend-kiegészítő |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne használja kiegyensúlyozott étrend helyettesítőjeként. |
| Fehérjék: | 34% |
| Zsírtartalom: | 11% |
| Nyersrost: | 1% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

