EUROWET Probiotic - macskáknak szánt étrend-kiegészítők - 15x1,5g
Kód: DLKEWESPL0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
EUROWET Probiotic - macskáknak szánt étrend-kiegészítők - 15x1,5g| Az állat speciális igényei | Stressz, Akut hasmenés, Megfelelő emésztés, Erős immunitás, Az emésztőrendszer védelme, Székrekedés, Felépülés emésztőrendszeri műtétek után |
| Súlytartomány | 0 g - 200 g |
| Csomagolás típusa | Karton |
| Súly | 22,5 g |
| Egyéb jellemzők | Gabonamentes, Immunrendszer-támogatás, Gluténmentes, Emésztési támogatás, Gyomor-bélrendszeri problémák, Veseelégtelenség, Lábadozás, Ételérzékenység |
| Kategória | Macskák számára |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Szójamentes | Igen |
| Cukormentes | Nem |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Termékkategória | Vitaminok és tápanyagok |
| Adagolási forma | Por |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a szembe és bőrre kerülést., Hűvös, száraz helyen tárolandó. |
| Zsírtartalom | 0,3% |
| Nyersrost | 0,4% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 0.03 kg |
| EAN vonalkód: | 5907785442863 |
| Az állat speciális igényei: | Feszültség, Akut hasmenés, Megfelelő emésztés, Erős immunitás, Az emésztőrendszer védelme, Székrekedés, Felépülés emésztőrendszeri műtétek után |
| Súlytartomány: | 0 g - 200 g |
| Csomagolás típusa: | karton |
| Súly: | 22,5 g |
| Egyéb jellemzők: | Gabonamentes, Immunitás támogatás, Gluténmentes, Emésztés támogatása, Emésztőrendszeri problémák, Veseelégtelenség, Lábokozás, Ételtúlérzékenység |
| Kategória: | Macskák számára |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Cukormentes: | Nem |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Termékkategória: | Vitaminok és tápanyagok |
| Adagolási forma: | Por |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a szembe és bőrre kerülést., Hűvös, száraz helyen tárolandó. |
| Zsírtartalom: | 0,3% |
| Nyersrost: | 0,4% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

