EUROWET Milvet - tejpótló kutyáknak és macskáknak - 300 g
Kód: DLZEWEPLU0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
EUROWET Milvet - tejpótló kutyáknak és macskáknak - 300 g| Gluténmentes | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Kategória | Macskáknak, kutyáknak |
| Fő íz | Tej |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Az állat kora | Junior |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat speciális igényei | Növekedési időszak |
| Egyéb jellemzők | Növekedési időszak |
| Súlytartomány | 201 g - 499 g |
| Termékkategória | Nedves étel |
| Súly | 300 g |
| Csomagolás típusa | Tud |
| Szójamentes | Nem |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Figyelmeztetés | Nem emberi fogyasztásra alkalmas. Száraz és hűvös helyen tárolandó. A lejárati idő előtt fogyassza el. |
| Zsírtartalom | 20% |
| Fehérjék | 30% |
| Nyersrost | 0% |
| Durva hamu | 6% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 0.4 kg |
| EAN vonalkód: | 5907785440418 |
| Gluténmentes: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Kategória: | Macskák számára, A kutyádnak |
| Fő íz: | Tej |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Az állat kora: | Junior |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat speciális igényei: | Növekedési időszak |
| Egyéb jellemzők: | Növekedési időszak |
| Súlytartomány: | 201 g - 499 g |
| Termékkategória: | Nedves étel |
| Súly: | 300 g |
| Csomagolás típusa: | Tud |
| Szójamentes: | Nem |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Figyelmeztetés: | Nem emberi fogyasztásra szánt., Száraz és hűvös helyen tárolandó., A lejárati idő előtt fogyassza el. |
| Zsírtartalom: | 20% |
| Fehérjék: | 30% |
| Nyersrost: | 0% |
| Durva hamu: | 6% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

