EUROWET Hexoderm - sampon kutyáknak és macskáknak - 500ml
Kód: DLZEWEPIE0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
EUROWET Hexoderm - sampon kutyáknak és macskáknak - 500ml| Samponhatás | Gyulladáscsökkentő, Kezelés, Nyugtató, Regeneráló, Hidratáló |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Alkalmas az ilyen típusú állati szőrzethez | Minden hajtípus és hosszúság |
| Termékkategória | Sampon |
| Kategória | Kutyádnak, macskáknak |
| Csomagolás típusa | Üveg |
| Súlytartomány | 500 g - 999 g |
| Súly | 500 g |
| Kötet | 500 ml |
| Figyelmeztetés | A termék káros lehet a környezetre, ne dobja a háztartási hulladékba. Gyermekektől elzárva tartandó. Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Care |
|---|---|
| Súly: | 0.55 kg |
| EAN vonalkód: | 5907785440296 |
| Samponhatás: | Gyulladáscsökkentő, Kezelés, Nyugtató, Regeneráció, Hidratáló |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Alkalmas az ilyen típusú állati szőrökhöz: | Minden hajtípus és hosszúság |
| Termékkategória: | Sampon |
| Kategória: | A kutyádnak, Macskák számára |
| Csomagolás típusa: | Üveg |
| Súlytartomány: | 500 g - 999 g |
| Súly: | 500 g |
| Kötet: | 500 ml |
| Figyelmeztetés: | A termék káros lehet a környezetre, ne dobja a háztartási hulladékba., Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

