EUROWET Hexoderm - sampon kutyáknak és macskáknak - 20x20ml
Kód: DLZEWEPIE0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
EUROWET Hexoderm - sampon kutyáknak és macskáknak - 20x20ml| Csomagolás típusa | Táska |
| Termékkategória | Sampon |
| Samponhatás | Regenerálás, Nyugtató, Gyulladáscsökkentő, Kezelés, Hidratáló |
| Kategória | Kutyádnak, macskáknak |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Alkalmas az ilyen típusú állati szőrzethez | Minden hajtípus és hosszúság |
| Súlytartomány | 201 g - 499 g |
| Súly | 400 g |
| Figyelmeztetés | Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést., Gyermekektől elzárva tartandó., A termék káros lehet a környezetre, tilos a háztartási hulladékkal együtt kidobni. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Care |
|---|---|
| Súly: | 0.51 kg |
| EAN vonalkód: | 5907785441132 |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Termékkategória: | Sampon |
| Samponhatás: | Regeneráció, Nyugtató, Gyulladáscsökkentő, Kezelés, Hidratáló |
| Kategória: | A kutyádnak, Macskák számára |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Alkalmas az ilyen típusú állati szőrökhöz: | Minden hajtípus és hosszúság |
| Súlytartomány: | 201 g - 499 g |
| Súly: | 400 g |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést., Gyermekektől elzárva tartandó., A termék káros lehet a környezetre, ne dobja a háztartási hulladékba. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

