EnerGenie EG-PDU-10C132C19 Áramelosztó egység (PDU), 10 db C13 aljzat, 1U, 16A, C20 csatlakozó, 2 m kábel, fekete
Kód: LIPGEMPDU0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
EnerGenie EG-PDU-10C132C19 Áramelosztó egység (PDU), 10 db C13 aljzat, 1U, 16A, C20 csatlakozó, 2 m kábel, fekete| RoHS-tanúsítvány | Igen |
| Kábelhossz | 2 méter |
| Tanúsítvány | CE |
| Maximális áram | 16 A |
| Névleges bemeneti feszültség | 250 V |
| Maximális teljesítmény | 3500 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Szín | Fekete |
| Rackkapacitás | 1U |
| Súly | 800 g |
| Csomag mérete (sz x mé x ma) | 550 × 95 × 55 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Hálózati aljzatok típusai | C13 elosztó |
| Aljzatok száma | 10 AC aljzat / AC aljzat |
| Dugó | C20 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 0 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–45 °C |
| Figyelmeztetés | Hőforrásoktól távol tárolandó., Ne terhelje túl a hosszabbító kábelt az ajánlottnál több eszközzel., Ne használja párás környezetben. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | PDU power strips |
|---|---|
| Súly: | 0.91 kg |
| EAN vonalkód: | 8716309127202 |
| RoHS-tanúsítvány: | Igen |
| Kábelhossz: | 2 méter |
| Tanúsítvány: | CE |
| Maximális áram: | 16 A |
| Névleges bemeneti feszültség: | 250 V |
| Maximális teljesítmény: | 3500 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Rackkapacitás: | 1U |
| Súly: | 800 g |
| Csomag mérete (sz x mé x ma): | 550 × 95 × 55 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Hálózati aljzatok típusai: | C13 elosztó |
| Aljzatok száma: | 10 AC aljzat / AC aljzat |
| Dugó: | C20 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 0 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–45 °C |
| Figyelmeztetés: | Hőforrásoktól távol tárolandó., Ne terhelje túl a hosszabbító kábelt az ajánlottnál több eszközzel., Ne használja párás környezetben. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

