DEFENZO NABÍJEČKA PRO ELEKTRICKÁ VOZIDLA WALLBOX PRO AC22 SMART
Kód: LPEDFESTL0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DEFENZO NABÍJEČKA PRO ELEKTRICKÁ VOZIDLA WALLBOX PRO AC22 SMART| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Základní materiál | Plast |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -35 - 55 °C |
| Barva | Černá |
| Příkon | 22000 W |
| Vstupní napětí | 380 - 450V |
| Regulace výkonu | Automatický/ruční |
| Proud | 32 A |
| Certifikáty | CE |
| Certifikace RoHS | Ano |
| Šířka | 250 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Výška | 250 mm |
| Hmotnost | 4,3 kg |
| Připojení vozidla | Typ 2 |
| Vestavěný displej | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP54 |
| Specifické vlastnosti | Pro venkovní i vnitřní použití |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Počet karet RFID v sadě | 1 |
| Výstražné piktogramy | Látky pod tlakem, Koroze |
| Varování | Nepoužívejte přístroj ve vlhkém nebo mokrém prostředí, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Před použitím se ujistěte, že zařízení správně nainstaloval kvalifikovaný elektrikář., Při údržbě nebo servisu odpojte přístroj od napájení. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DC charging stations |
|---|---|
| Súly: | 6.226 kg |
| EAN vonalkód: | 5907731319249 |
| Záruční doba: | 2 rok/roky |
| Základní materiál: | Plast |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | -35 - 55 °C |
| Barva: | Černá |
| Příkon: | 22000 W |
| Vstupní napětí: | 380 - 450V |
| Regulace výkonu: | Automatický/ruční |
| Proud: | 32 A |
| Certifikáty: | CE |
| Certifikace RoHS: | Ano |
| Šířka: | 250 mm |
| Hloubka: | 90 mm |
| Výška: | 250 mm |
| Hmotnost: | 4,3 kg |
| Připojení vozidla: | Typ 2 |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IP54 |
| Specifické vlastnosti: | Pro venkovní i vnitřní použití |
| Bluetooth: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Počet karet RFID v sadě: | 1 |
| Výstražné piktogramy: | Látky pod tlakem, Koroze |
| Varování: | Nepoužívejte přístroj ve vlhkém nebo mokrém prostředí, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Před použitím se ujistěte, že zařízení správně nainstaloval kvalifikovaný elektrikář., Při údržbě nebo servisu odpojte přístroj od napájení. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

