Cyklistické sedlo Wittkop Medicus Twin 4.0
Kód: SIRWTTSIO0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Cyklistické sedlo Wittkop Medicus Twin 4.0| Barva | Zelená |
| Model | Sedlo jízdního kola |
| Materiál | Ocel, gel, vinyl |
| Hmotnost | 505 g |
| Délka | 260 mm |
| Šířka | 170 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Saddles |
|---|---|
| Súly: | 0.435 kg |
| EAN vonalkód: | 4260629691058 |
| Barva: | Zelená |
| Model: | Sedlo jízdního kola |
| Materiál: | Ocel, gel, vinyl |
| Hmotnost: | 505 g |
| Délka: | 260 mm |
| Šířka: | 170 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

