Cyklistická integrální přilba LEATT Helmet MTB Gravity 1.0 V24, velikost L, červená
Kód: SIRLE1KAS0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Cyklistická integrální přilba LEATT Helmet MTB Gravity 1.0 V24, velikost L, červená| Materiál skořepiny | Polymer |
| Hlavní barva produktu | Červená |
| Typ helmy | Integrální |
| Ventilace | Ano |
| Hmotnost | 960 g |
| Rozsah obvodů hlavy | 59 - 60 cm |
| Baldachýn | Ano |
| Aktivita | Downhill, Enduro MTB, jízda v bikeparku, dirt jump |
| Specifické vlastnosti značky ochranného vybavení | Systém 360° Turbine |
| Typ sportovní helmy | Helma |
| Věk | Dospělý |
| Typ povrchu | Matný |
| Velikost (S/M/L) | L |
| Omyvatelné vnitřní vycpávky | Ano |
| Typ pohlaví | Unisex |
| Schválení regulačními orgány | AS/NZS 2063:2008, ASTM F1952-10, EN1078, CPSC 1203 |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Helmets |
|---|---|
| Súly: | 1.41 kg |
| EAN vonalkód: | 6009554073816 |
| Fő termék színe: | Piros |
| Szellőzés: | Igen |
| Súly: | 960 g |
| Fejkörfogat-tartomány: | 59-60 cm |
| Baldachin: | Igen |
| Tevékenység: | |
| A védőfelszerelés márka sajátosságai: | |
| Sportsisak típusa: | Sisak |
| Kor: | Felnőtt |
| Felület típusa: | Homályos |
| Méret (S/M/L): | L |
| Mosható belső bélés: | Igen |
| Nem típusa: | Egynemű |
| Hatósági jóváhagyások: | |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

