Cocoon utazószett (3 darabos), világoskék/fekete
Kód: PCOCO4ADP0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Cocoon utazószett (3 darabos), világoskék/fekete| Méretek összecsukás után | 110 × 100 × 80 mm |
| Anyag | Mikroszálas, Nejlon |
| Szín | Kék, fekete |
| Tárolózsák | Igen |
| Karszalag | 10 x 8 x 1 cm; 25 g |
| Súly | 155 g |
| Terméktípus | Egészségügyi és biztonsági csomag |
| Párnát is beleértve | 3 x 27 x 12 (7) cm; 130 g |
| A csomag tartalma | Cocoon utazószett (3 darabos), világoskék/fekete |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Travel accessories |
|---|---|
| Súly: | 0.17 kg |
| EAN vonalkód: | 799696141196 |
| Méretek összecsukás után: | 110 × 100 × 80 mm |
| Anyag: | Mikroszálas, Nejlon |
| Szín: | Kék, Fekete |
| Tárolózsák: | Igen |
| Karszalag: | 10 x 8 x 1 cm; 25 g |
| Súly: | 155 g |
| Terméktípus: | Egészségügyi és biztonsági csomag |
| Párnát is beleértve: | 3 x 27 x 12 (7) cm; 130 g |
| A csomag tartalma: | Cocoon utazószett (3 darabos), világoskék/fekete |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

