Cocoon TravelSheet Square hálózsák, pamut, kék
Kód: KEMCO4SPI0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Cocoon TravelSheet Square hálózsák, pamut, kék| Magasság | 2200 mm |
| Szélesség | 900 mm |
| Súly | 410 g |
| Csomag magassága | 195 mm |
| Csomag szélessége | 90 mm |
| Anyag | Pamut |
| Zsebek száma | 1 zseb/zsebek |
| Zseb | Igen |
| Modell | Négyzet alakú hálózsák |
| Szín | Kék |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sleeping bags |
|---|---|
| Súly: | 0.435 kg |
| EAN vonalkód: | 799696101558 |
| Magasság: | 2200 mm |
| Szélesség: | 900 mm |
| Súly: | 410 g |
| Csomag magassága: | 195 mm |
| Csomag szélessége: | 90 mm |
| Anyag: | Pamut |
| Zsebek száma: | 1 zseb/zsebek |
| Zseb: | Igen |
| Modell: | Négyzet alakú hálózsák |
| Szín: | Kék |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

